BAŞKAN ÖZLÜ, VALİ ASLAN'LA BİRLİKTE CAMİİ AÇILIŞINA KATILDI, ARDINDAN STK'LARDA PROJELERİNİ ANLATTI

BAŞKAN ÖZLÜ, VALİ SELÇUK ASLAN’LA BİRLİKTE “SAFA MERVE CAMİ”NİN AÇILIŞ TÖRENİNDE HAZIR BULUNDU. BAŞKAN ÖZLÜ, SİVİL TOPLUM KURULUŞLARINI ZİYARET EDEREK HEDEFLERİNİ AÇIKLIYOR.

BAŞKAN ÖZLÜ, VALİ  ASLAN'LA BİRLİKTE  CAMİİ AÇILIŞINA KATILDI, ARDINDAN  STK'LARDA PROJELERİNİ ANLATTI
4.03.2024 - 18:17
Güncelleme 4.03.2024 - 18:31
Kaynak: Haber Merkezi
196

BAŞKAN ÖZLÜ, SİVİL TOPLUM KURULUŞLARINI ZİYARET EDEREK HEDEFLERİNİ AÇIKLIYOR.

Düzce Belediye Başkanı ve AK Parti Belediye Başkan Adayı Dr. Faruk Özlü, milli ve manevi değerleri yayma ve yaşatma gayesiyle faaliyet gösteren sivil toplum kuruluşlarına ziyaretler gerçekleştirdi.

Düzce Belediye Başkanı ve AK Parti Belediye Başkan Adayı Dr. Faruk Özlü, 31 Mart seçimleri öncesi toplumun her kesiminden vatandaşla bir araya geliyor.

Milli ve manevi değerler ışığında faaliyet gösteren sivil toplum kuruluşlarına ziyarette bulunan Özlü, Önder İmam Hatipliler Derneği Düzce Şubesi Başkanı Kudret Koz ve dernek üyeleri ile dernek merkezinde bir araya geldi. Sohbet ortamında geçen ziyarette kendisine iletilen talepleri dinleyen Özlü, çalışmalarında başarılar diledi.

BAŞKAN ÖZLÜ SİVİL TOPLUM KURULUŞLARINI ZİYARET ETTİ

Ziyaretlerini sürdüren Başkan Faruk Özlü, uzun yıllardır Türk milli eğitimine katkı sunan İlim Yayma Cemiyeti’nin Düzce Şubesi’ne, ulusal ve uluslararası alanlarda çalışmalar yapan Hayrat Vakfı’na konuk oldu. Kısa adı EHAD olan Evrensel Hafızlar Derneği Düzce Şubesi, İlmi ve Fikri Araştırmalar Merkezi (İFAM) ve Mahmut Efendi Cemaati’ni de ziyaret eden Başkan Özlü, faaliyetleri hakkında bilgiler alarak, 31 Mart seçimleri için destek istedi.

BAŞKAN ÖZLÜ “SAFA MERVE CAMİİNİ”NİN AÇILIŞINDA

Başkan Özlü ardından ise Mergiç Mahallesi’nde yeni inşa edilen Safa Merve Camii’nin açılış törenine katıldı. Düzce Müftülüğü tarafından düzenlenen açılış programında bir konuşma yapan Özlü, caminin yapımını üstlenen hayırsever Fehmi Kahraman’a teşekkür etti.

 


Editör: E. TAYHAN

Yorum Yap

Yorum yazarak yorumunuzla ilgili doğrudan veya dolaylı tüm sorumluluğu tek başınıza üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan Düzce Objektif Gazetesi (www.duzceobjektif.com) hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.

Resmi İlanlar