BİROL ŞAHİN KAYNAŞLI’DA HEDEFLERİNİ ANLATIYOR

Yeniden Refah Partisi (YRP) Kaynaşlı Belediye Başkan Adayı Birol Şahin,seçim öncesi esnafları ziyaret ederek projelerini açıklıyor.

BİROL ŞAHİN KAYNAŞLI’DA HEDEFLERİNİ ANLATIYOR
4.03.2024 - 21:26
Kaynak: Haber Merkezi
222

Kaynaşlı Belediye Başkanı Yeniden Refah Partisi Belediye Başkan Adayı Birol Şahin, 31 Mart 2024 Yerel Seçimleri öncesi ilçede esnafları ve halkı yerinde ziyaret ederek yaptığı çalışmalar ile önümüzdeki dönemde düşündüğü projeleri vatandaşlarla paylaşıyor.

 

Kaynaşlı Belediye Başkanı YRP Kaynaşlı Belediye Başkan Adayı Birol Şahin, yerel seçimler öncesi esnafları işyerlerinde ziyaret ederek hasbihal ediyor. Şahin, zaman zaman fırsat buldukça kamu kurum ve kuruluşlarının yanında esnaflarla da ikili görüşmeler yaparak çalışmalarını ve hedeflerini sıralıyor. Başkan Şahin ayrıca okullar ile spor sahalarında da fırsat buldukça öğrencilerle de spor konusunda görüş alışverişinde bulunuyor.

 

 

Beraberinde Belediye Meclis Üyeleri ile İl Genel Meclis Üyesi Adaylarını da alarak sahada seçim çalışmaları yapan Birol Şahin, ilçe halkıyla gündemi değerlendiriyor.


Editör: E. TAYHAN

Yorum Yap

Yorum yazarak yorumunuzla ilgili doğrudan veya dolaylı tüm sorumluluğu tek başınıza üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan Düzce Objektif Gazetesi (www.duzceobjektif.com) hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.

Resmi İlanlar