“DÜZCE İÇİN 100 PROJE” DİKKAT ÇEKİYOR

BAŞKAN ÖZLÜ’NÜN “DÜZCE İÇİN 100 PROJE”Sİ DİKKAT ÇEKİYOR “DÜZCE İÇİN 100 PROJE” DİKKAT ÇEKİYOR BAŞKAN ÖZLÜ , TANITIM KİTABINDA BİR BÖLÜMÜNÜ “YAPTIK” DİYE AÇIKLARKEN DİĞER BÖLÜMDE “YAPACAĞIZ” DİYEREK İFADE EDİLMİŞ.

“DÜZCE İÇİN 100 PROJE” DİKKAT ÇEKİYOR
7.03.2024 - 15:36
Kaynak: Haber Merkezi
152

BAŞKAN ÖZLÜ , TANITIM KİTABINDA BİR BÖLÜMÜNÜ “YAPTIK” DİYE AÇIKLARKEN DİĞER BÖLÜMDE “YAPACAĞIZ” DİYEREK İFADE EDİLMİŞ.

31 Mart 2024 Yerel Seçim anı yaklaştıkça “Başkan Adaylarının Projeleri” tartışılmaya devam ediyor.

Tüm Belediye Başkan Adayları içinde Düzce Belediye Başkanı, Ak Parti Düzce Belediye Başkan Adayı Dr. Faruk Özlü’nün “Türkiye Yüzyılında DÜZCE İÇİN 100 PROJE” kamuoyunda ve bürokraside en fazla dikkat çeken projeler arasında en fazla ilgi gören bir çalışma olarak dikkat çekiyor.

Geçtiğimiz günlerde Düzce’de yapımı tamamlanan bir çok tesisin açılışını yapmak için Düzce’ye gelen Gençlik ve Spor Bakanı Osman Aşkın Bak. Program öncesi Ak Parti Genel Merkez Kadın Kolları  Başkanı Düzce Milletvekili Ayşe Keşir ve Düzce Belediye Başkanı, Ak Parti Belediye Başkan Adayı Dr. Faruk Özlü’nün arasında salondaki programdan daha çok kitaba bakarak projeleri dikkatle incelemeyi tercih etti.

    Başkan Özlü bu kitapta öncelikle 5 yılda Düzce için yaptıklarının yanında yeni dönemde yapacaklarını da görselleriyle bir kitapta toplayarak örnek şeffaf belediyeciliği kamuoyuyla paylaşmış oldu. ”TÜRKİYE YÜZYILINDA DÜZCE İÇİN 100 PROJE” 2024-2029 adını taşıyan kitap lüks baskılı örnek bir kitapla özellikle Büyükşehirlerin uyguladığı tanıtım tekniği düşünülerek hazırlanmış.

BAŞKAN ÖZLÜ:”YAPTIK-YAPACAĞIZ”

Ak Parti Düzce Belediye Başkan Adayı Dr. Faruk Özlü, “Türkiye Yüzyılında DÜZCE İÇİN 100 PROJE adını taşıyan tanıtım kitabında beş yıl içinde yaptıkları çalışmaları görselleriyle birlikte  “YAPTIK” diye izah ederken, diğer bölümü “yapacağız” diyerek tanıtıldığı görülüyor.

Başkan Özlü’nün “Yapacağız” diyerek ifade ettiği projeler içinde yeni mahalle olan yerlere doğal gazın getirilmesi, Şehir Şebekesi yenileme Projesi, Korugöl Turizm Projesi, Kuzey Spor Kampüsü, Alzheimer Bakım Merkezi, Düzce Mobilya Kent Projesi Engelsiz Yaşam Merkezi, Düzce TIR Parkı ve Lojistik Merkezi, Evsel Atıkları Kaynağında Ayrıştırma gibi bir çok yeni ve farklı çalışmalar bulunuyor.  

   

 


Editör: E. TAYHAN

Yorum Yap

Yorum yazarak yorumunuzla ilgili doğrudan veya dolaylı tüm sorumluluğu tek başınıza üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan Düzce Objektif Gazetesi (www.duzceobjektif.com) hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.

Resmi İlanlar