DEVA'NIN ADAYI CAYMAZ: “TÜM PROJELERİM İNSAN ODAKLI”

DEVA PARTİSİ DÜZCE BELEDİYE BAŞKAN ADAYI MURAT CAYMAZ, PROJELERİNİ VE HEDEFLERİNİ KAMUOYUYLA PAYLAŞTI .CAYMAZ, PROJELERİNİ SLAYT GÖSTERİSİ İLE GÖRSELİYLE BİRLİKTE SUNDU.

DEVA'NIN ADAYI  CAYMAZ: “TÜM PROJELERİM İNSAN ODAKLI”
11.03.2024 - 16:31
Kaynak: Haber Merkezi
157

DEVA’NIN ADAYI MURAT CAYMAZ PROJELERİNİ TANITTI

DEVA Partisi Düzce Belediye Başkan Adayı Murat Caymaz, düzenlediği basın toplantısında projelerini detaylarıyla birlikte açıkladı. Deva Partisi Düzce Belediye Başkan Adayı Caymaz :“Benim projelerimin tümü insan odaklıdır” diyerek seçim stratejisinin bir anlamda profilini çizdi.

ÖĞRENİCLERE ULAŞIMDA %50 İNDİRİM

“İçme suyu arıtma tesisi ekonomik anlamda ömrünü tamamlamıştır” diyerek yapmayı düşündüğü çalışmalar hakkında bilgiler veren Caymaz, su paturalarında indirime gideceklerini belirterek, İçme suyu için regülatör kurulması gerektiğini bunun için de Beyköy’ün rakım olarak uygun olmadığını bunun yerine Hasanlar Barajı tarafı ile Kalıcı Konutlar bölgesinden yer seçimi yapılacağını kaydetti.

D-100 Karayolunun Düzce güzergahının ve çevresinin yeniden düzenleneceğini dile getiren Caymaz, ulaşımda ekonomik olarak büyük sıkıntı yaşayan öğrenciler için yüzde 50 indirim sağlayacaklarını dile getirdi.

“PROJELERİMİZ İNSAN ODAKLI”

Gaziantep Caddesi için Kentsel Dönüşüm Projesi uygulanacağını kaydeden Caymaz, Eski Sanayi Çarşısı’nın da aynı yöntemle Düzce’ye yakışır bir güzelliğe kavuşturulacağını ifade etti.

Projelerinin tamamının “insan odaklı” olduğunu vurgulayan DEVA Partisi Düzce Belediye Başkanı Murat Caymaz, halkın her an makama ulaşabileceği yeni bir konseptle halkın görüş ve önerilerinin anında yerine getirileceği bir ortamın başkanlık makamı ile halk arasındaki uçurumu ortadan kaldıracaklarını söyledi.

“DÜZCE HAFIZASINI CANLANDIRACAĞIZ”   

“Düzce Park Gazinosu, Şehir Kulübü, Küçük Su Aile Bahçesi ve Konak Gazinosu” gibi halkın hafızasında yer etmiş mekanların tesisi ve yeniden ortaya çıkarılması için projelerin tasarlandığını kaydeden DEVA Partisi Düzce Belediye Başkan Adayı Caymaz, Botanik ve Hobi Bahçeleri projelerinin yanında Yeşil Düzce’yi yeniden yeşile büründüreceklerini “Yeşil Düzce’ye yakışır bir ağaç dikimi çalışması”nın planlandığını söyledi.

AKINLAR VE SARAYYERİ’NE YENİ SOSYAL PROJE

Gölpark, Asar Suyu Rekreasyon projelerinin yanında tarihi Konuralp Antik Kenti için başlanan çalışmalara devam edileceğini, Melensu Park Projesinin 2. Etap çalışmalarına devam edileceğini, ucuz ekmek temini için “Ekmek Fabrikası” açılacağını; Akınlar ve Sarayyeri Mahallelerine yeni Sosyal Alan açmayı düşündüklerini sözlerine ekledi.      

 

 


Editör: E. TAYHAN

Yorum Yap

Yorum yazarak yorumunuzla ilgili doğrudan veya dolaylı tüm sorumluluğu tek başınıza üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan Düzce Objektif Gazetesi (www.duzceobjektif.com) hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.

Resmi İlanlar