Köşe Yazarımız ERDEM'den GÜLOĞLU'NA :"KEMENÇEYLE GELEN DAVULLA GİDER"

GÜLOĞLU'NUN BELEDİYE BAŞKAN ADAYI OLUŞUNU “KEMENÇEYLE GELEN DAVULLA GİDER” DİYEREK AÇIKLAYAN YAZAR REMZİ ERDEM, GÜLOĞLU VE YRP'Yİ KÖŞESİNDE YORUMLADI. ERDEM AYRICA “NECMETTİN ERBAKAN’IN HALLEDİLDİĞİ İDDİASINI DA HATIRLATTI.

Köşe Yazarımız ERDEM'den GÜLOĞLU'NA :"KEMENÇEYLE GELEN DAVULLA GİDER"
14.03.2024 - 13:21
Güncelleme 14.03.2024 - 16:50
Kaynak: Haber Merkezi
226

Gazetemiz Objektif Gazetesi Köşe Yazarı Remzi Erdem, “HATIRLAMAK LAZIM” başlığını taşıyan son köşe yazısında Yeniden Refah (YRP) ve Düzce Belediye Başkan Adayı Ses Sanatçısı Davut GÜLOĞLU ile Milli Görüş’ün lideri Prof. Dr. Necmettin ERBAKANı köşesine taşıdı.

Remzi Erdem tespitlerini www.duzceobjektif.com internet sitesinde yer alan Köşe Yazısı’nda dile getirdi.

ERBAKAN  ve YENİDEN REFAH

Yeniden Refah Partisi’nin Milli Görüş’ün lideri Necmettin Erbakan’ın vefatının ardından kurulan Erbakan Vakfı’nın faaliyete geçmesiyle birlikte teşkilatlanmaya başladığını belirterek Necmettin Erbakan’ın Aytunç Altundal’da olduğu gibi aynı usullerle halledildiğini yazdı. Erbakan’ın vefat etmeden “Milli Görüşün tek partisi vardır, o da Saadet Partisidir” diyerek devam ettiği yazısına “Fatih Erbakan zaman içinde birilerinin pohpohlamasıyla lider olduğunu zannetti ve bir parti kurmak üzere adım attı. Kendisini Milli Görüşün temsilcisi olduğunu iddia ediyor ve bu yolla Saadet Partisi seçmenlerini kendi tarafına çekmeye çalışıyordu” dedi.

Birilerinin el altından desteklemesi ile bunda da kısmen başarılı olduğunu kaydeden Remzi ErdemDüzce’miz bunun en açık örneğini temsil eder” diyerek de YRP’nin kuruluş çalışmalarında Düzce’nin etkisi olduğunu ima etti ancak isim vermedi.

GÜLOĞLU İÇİN “KEMENÇE HORON” BENZETMESİ

Davut Güloğlu’nu tanımadığını kaydeden Erdem “kemençeyle gelen horonla gider” diyerek Ses Sanatçısının Düzce Belediye Başkan adayı gösterilmesi ile ilgili tespitini:“akledin, feraset ve basiret gösterin” uyarısında bulunarak tamamladı. 

 

 

  

         

 


Editör: E. TAYHAN

Yorum Yap

Yorum yazarak yorumunuzla ilgili doğrudan veya dolaylı tüm sorumluluğu tek başınıza üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan Düzce Objektif Gazetesi (www.duzceobjektif.com) hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.

Resmi İlanlar