DEVA PARTİSİ ADAYI "CAYMAZ'DAN İFTAR"

DEVA Partisi Düzce Belediye Başkan Adayı Murat Caymaz’ın iftar Programında yoğun ilgi dikkat çekti.

DEVA PARTİSİ ADAYI "CAYMAZ'DAN İFTAR"
23.03.2024 - 16:17
Güncelleme 23.03.2024 - 16:42
Kaynak: Haber Merkezi
152

DEVA Partisi Düzce Belediye Başkan Adayı Murat Caymaz, ittifak içinde yer alan Demokrat Parti (DP), Gelecek Partisi ve DEVA Partisi yöneticileri başta olmak üzere Belediye Meclis ve İl Genel Meclis Üyesi Adaylarıyla birlikte “İftar Programı” nda biraraya geldi.

Acaroğlu Garden Restaurant’ta yapılan iftar programına Gelecek Partisi İstanbul Milletvekili Doğan Demir,  Deva Partisi Düzce Belediye Başkan Adayı Murat Caymaz, DP Düzce İl Başkanı Mithat Ceylan, Gelecek Partisi Düzce İl Başkanı Vildan Tokaliç başta olmak üzere Deva Partisi Belediye ve İl Genel Meclis Üyesi adayları katılım sağladılar. İftar Programına davet edilen basın mensupları da büyük ilgi gösterdi. Türkiye Gazeteciler Cemiyeti (TGC) Düzce Temsilcisi, Gazeteciler Cemiyetleri BASIN VAKFI Genel Başkan Yardımcısı Erol Tayhan, Düzce Gazeteciler Cemiyeti Başkanı İslam Keleş başta olmak üzere Yerel ve Yaygın Medya temsilcileri de hazır bulundu.

 

İSTANBUL MİLLETVEKİLİ DEMİR’DEN İNCE MESAJLAR

Gelecek Partisi İstanbul Milletvekili Doğan Demir, Türkiye’nin insanlarının ekonomik anlamda nasıl perişan olduklarına her gün şahit olduklarını belirterek “İnsanlarımız çok umutsuz, erkeklerin eşlerine karşı nasıl mahcup olduklarını görüyoruz. Sahada seçim çalışmaları esnasında yaşadığımız gerçekler tam bir ibretlik. Babalar çocuklarına harçlık verememenin ezikliğini yaşıyorlar” diyerek ekonomik anlamda yaşanan sıkıntıları dile getirdi. 

MİLLETVEKİLİ DEMİR: “KEŞKE ŞEHİR İTTİFAKI KURABİLSEYDİK”

Gelecek Partisi İstanbul Milletvekili Doğan Demir, DEVA Partisi Düzce Belediye Başkan Adayı Murat Caymaz’ın insanları ayrıştırmadan seçim çalışmalarına devam ettiğini belirterek, ittifakın boyutunun dar tutulmasının bir anlamda yeterli olmadığının altını çizmeye çalıştı ve konuyla ilgili şu tespitlerde bulundu: “Keşke Şehir İttifakı kurabilseydik. Ama olsun kapıların kapalı olması önemli değil; önemli olan gönlün açık olması. Kapalı kapıları gönüllere hitap ederek çözmeye çalışacağız. Murat Caymaz kardeşimize biz inanıyoruz güveniyoruz. Murat Caymaz’ı size emanet ediyoruz.”dedi.   

DEVA BAŞKAN ADAYI “CAYMAZ’DAN TEŞEKKÜR”

DEVA Partisi Düzce Belediye Başkan Adayı Murat Caymaz da konuklara hitaben yaptığı kısa konuşmada davete icabet edenlere ve özellikle basın mensuplarına halka ulaşmada fırsat tanıyan bu konuda emek sarf ettikleri için teşekkür ettiÇ

 

    

 

 

 

 


Editör: E. TAYHAN

Yorum Yap

Yorum yazarak yorumunuzla ilgili doğrudan veya dolaylı tüm sorumluluğu tek başınıza üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan Düzce Objektif Gazetesi (www.duzceobjektif.com) hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.

Resmi İlanlar