GÖLYAKA'DA "YAKUP DEMİRCAN" HALKIN ARASINDA...

GÖLYAKA İÇMELER MAHALLESİ’NDE MİTİNG GİBİ TOPLANTI Ç GÖLYAKA’DA “YAKUP DEMİRCAN” HALKIN ARASINDA...

GÖLYAKA'DA "YAKUP DEMİRCAN" HALKIN ARASINDA...
27.03.2024 - 18:37
Güncelleme 27.03.2024 - 18:47
Kaynak: Haber Merkezi
122

Gölyaka Belediye Başkanı Ak Parti Gölyaka Belediye Başkan Adayı Yakup Demircan, beş yıllık çalışmaları ilçe halkıyla paylaşarak talep ve  

dileklerini dinlemeye devam ettiklerini belirterek “Gölyaka halkımızın partimize ve şahsımıza gösterdiği ilgi alaka ve teveccüh bizim çalışma azmimizi bir kat daha artırıyor” dedi.

 

İÇMELER MAHALLESİ’NDE “MİTİNG GİBİ TOPLANTI

Gölyaka Belediye Başkanı Ak Parti Gölyaka Belediye Başkan Adayı Yakup Demircan “Teşekkürler İçmeler Mahallemiz…Mahalle toplantısı yaptık maşallah mahalle halkı toplantımızı miting havasında gerçekleştirdik. Dünya Liderimiz, AK Parti Genel Başkanımız, Cumhurbaşkanımız Sayın Recep Tayyip ERDOGAN’ın liderliğinde Milletimizin desteğiyle, Şehrimizde Gerçek Belediyecilik hizmetlerimiz devam edecek. Her sokakta, her hanede komşularımın güçlü desteği var. Bizleri bağrına basan hemşehrilerime çok teşekkür ediyorum.

Gelecek seçimlere değil, gelecek nesillere Gölyaka için hep birlikte el ele, gönül gönüle durmadan yorulmadan yola devam edeceğiz” dedi..


Editör: E. TAYHAN

Yorum Yap

Yorum yazarak yorumunuzla ilgili doğrudan veya dolaylı tüm sorumluluğu tek başınıza üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan Düzce Objektif Gazetesi (www.duzceobjektif.com) hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.

Resmi İlanlar