BAŞKAN ÖZLÜ’DEN SEÇİM SONRASI “İLK AÇIKLAMA”

DÜZCELİLERİN ONAYINI ALARAK İKİNCİ DÖNEM İÇİN KALDIĞI YERDEN GÖREVİNE DEVAM EDECEK OLAN DÜZCE BELEDİYE BAŞKANI DR. FARUK ÖZLÜ, SEÇİM SONRASI YAPTIĞI İLK AÇIKLAMADA KATKI SUNANLARA TEŞEKKÜR ETTİ.

BAŞKAN ÖZLÜ’DEN SEÇİM SONRASI “İLK AÇIKLAMA”
1.04.2024 - 15:55
Güncelleme 1.04.2024 - 16:08
Kaynak: Haber Merkezi
98

Ak Parti Düzce Belediye Başkan Adayı olarak girdiği ikinci seçimi kazanarak bir anlamda “güven tazeleyen” Düzce Belediye Başkanı Dr. Faruk Özlü, seçim kampanyaları esnasında kendisiyle birlikte yol yürüyen, gecesini gündüzüne katarak hizmet eden herkese teşekkür etti.

Ak Parti Düzce Belediye Başkan Adayı Dr. Faruk Özlü'yle birlikte seçime giren Belediye Meclis Üyesi adayları topluca görülüyor. 

Düzce Belediye Başkanı Dr. Faruk Özlü, seçim sonrası yaptığı ilk acıklamada şu görüşleri paylaştı:

         İŞTE BAŞKAN ÖZLÜ’NÜN BASIN AÇIKLAMASI:

“Seçim kampanyamız boyunca benimle birlikte yol yürüyen, emek veren ve AK Partimiz için gecesini gündüzüne katan tüm kardeşlerime teşekkür ediyorum. Milletvekillerimize, il başkanımıza, ilçe başkanlarımıza, seçim koordinasyon merkezimize, kadın ve gençlik kollarımıza, belediye meclis üyesi adaylarımıza ve ekip arkadaşlarıma gösterdikleri büyük gayret için şükranlarımı sunuyorum.

    Seçim çalışmalarımız boyunca bizleri yalnız bırakmayan, davamıza gönül veren, Düzce’mizin geleceği için bizlere inanan, güvenen ve her daim yanımızda olan tüm hemşehrilerimden Allah razı olsun.

         31 Mart yerel seçimlerinde sandık başına giderek bana ve kadrolarıma 5 yıl daha Düzce’mize hizmet yetkisi verdiğiniz için her birinize şükranlarımı sunuyorum.

Seçim sürecinde aramıza nifak tohumları ekmeye çalışanlara, yolunu kaybedenlere, aklınızla dalga geçenlere, barış ve kardeşlik iklimimize zarar verenlere, seçimi bir şov malzemesine dönüştürenlere ve sizin iradenizi hafife alanlara pirim vermediniz. Düzce’mizi yeniden emin ellere teslim ettiniz. Tercihinizi gerçek belediyecilikten, ilkeli ve dürüst kadrolardan yana kullandınız. Verdiğiniz oylarla AK Parti’mize ve bana olan güveninizi dosta düşmana gösterdiniz.

         Artık seçim geride kaldı. Bugünden itibaren, tıpkı geçen 5 yılda olduğu gibi şehrimiz için projeler üretmeye, kalıcı eserlere imza atmaya, verdiğimiz sözleri tutmaya ve sizlerin desteğine layık olabilmek için durup dinlenmeden çalışmaya devam edeceğiz.

         Bir kez daha 31 Mart seçim sonuçlarının ülkemiz, milletimiz ve Düzce’miz için hayırlı olmasını diliyor, hepinizi sevgi, saygı ve muhabbetle selamlıyorum.”

 (Objektif ailesi olarak seçimin galibi Düzce Belediye Başkanı Dr. Faruk Özlü başta olmak üzere Belediye Meclis Üyesi seçilerek meclise girmeyi başaran meclis üyelerini tebrik ediyor, başarılar diliyoruz.)  


Editör: E. TAYHAN

Yorum Yap

Yorum yazarak yorumunuzla ilgili doğrudan veya dolaylı tüm sorumluluğu tek başınıza üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan Düzce Objektif Gazetesi (www.duzceobjektif.com) hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.

Resmi İlanlar