Düzce'de pedallar 19 Mayıs için döndü

14-19 Mayıs Gençlik Haftası etkinlikleri kapsamında Düzce Gençlik ve Spor İl Müdürlüğü ve Türkiye Bisiklet Federasyonu Düzce İl Temsilciliği ortak bisiklet turu düzenlendi.

Düzce'de pedallar 19 Mayıs için döndü
19.05.2021 - 10:00
959

Düzce Gençlik ve Spor İl Müdürlüğü ve Türkiye Bisiklet Federasyonu Düzce İl Temsilciliği tarafından ortak organize edilen  Bisiklet turuna Düzce’de bulunan tüm  bisiklet sevdalıları katıldı. Gençlik ve Spor İl Müdürlüğü önünde toplanan Bisikletçiler polis eşliğinde şehirde tur attı.  Yeni Tip Korona Virüs önlemleri çerçevesinde yapılan Bisiklet turu ile 19 Mayıs Atatürk’ü anma, Gençlik ve Spor bayramı kutlandı. Etkinliğe Düzce Gençlik ve Spor İl Müdürü İsa Yazıcı da katıldı.

 14-19 Mayıs Gençlik Haftası ile ilgili açıklamalarda bulunan Yazıcı, “ 14-19 Mayıs Gençlik Haftası kapsamında biz geçtiğimiz günlerde etkinliklerimize başlamıştık. Yarında inşallah 19 Mayıs Atatürk’ü anma, Gençlik ve Spor Bayramını kutlayacağız. Bugün Bisikletçi arkadaşlarımızla birlikte şehir merkezinde güvenli bir şekilde bisiklet süreceğiz.  Gün boyu yine farklı etkinliklerimiz var. Gençlerimiz ile birlikte şehrin farklı bölgelerinde gençlik haftası etkinliklerimizi sürdürüyoruz. Gençlerimizin Bayramını tebrik ediyorum.” Dedi.


Editör: E. TAYHAN