HAMİT KAPLAN, MUHAMMED ALİ’YLE…!

ŞAMPİYONLAR BİRARADA; FOTOYU OBJEKTİF YAZARI AYDIN KOÇ KÖŞESİNE TAŞIDI

HAMİT KAPLAN, MUHAMMED ALİ’YLE…!
21.12.2021 - 10:57
Güncelleme 21.12.2021 - 14:50
Haber Merkezi
1239
5

Dünya ve Olimpiyat Şampiyonu Hamit Kaplan ile Gazanfer Bilge’nin Ağır Sıklet Dünya Boks Şampiyonu Muhammed Ali’yle birlikte şakalaşırken çekilmiş fotosu yayımlandı.

Fotoğraf, Objektif Gazetesi (www.duzceobjektif.com)  Köşe Yazarı Aydın Koç tarafından “HAMİT KAPLAN” başlığıyla kaleme aldığı yazısında yayımladı.

HAMİT KAPLAN OLİMPİYAT KAVŞAĞI’NDA..

Adının kalıcı hale getirilmesi için Düzce kamuoyunun ısrarla talepte bulunduğu ancak Düzce Belediye Başkanı Faruk Özlü’nün “meclis kararı olmadan” Belediye Başkan Vekilinin Soyadı olan “Sancaklı” adını verdiğini kavşağa dikilen bir tabela ile ifşa etmesinin toplumda yarattığı tepki üzerine “tabelada değişikliğe gidilerek” kavşak adını resmileştirmekten kaçınmasının yarattığı tepkiler sürerken; Objektif Gazetesi Köşe Yazarı Aydın Koç “HAMİT KAPLAN” başlığıyla yazdığı yazıda Dünya ve Olimpiyat Şampiyonları ülkemizin özellikle güreşte marka olan büyük değerleri Hamit Kaplan ve Gazanfer Bilge’yle birlikte Dünya Ağır Sıklet Boks Şampiyonu MUHAMMED ALİ (Clay) ile birlikte şakalaşırken çekilmiş fotosunu köşesine taşıdı.

FOTOĞRAF TARİHİ BULUŞMAYI HATIRLATTI

Bu fotoğraf ve bu fotoğraf gibi birçok fotoğraf bu iki değerin tanıtım için ne kadar büyük önem taşıdığını gözler önüne sermesi açısından büyük önem taşıyor.

Bu vesileyle Objektif Ailesi olarak müslüman olarak boksta elde ettiği büyük başarılarla dünyanın gözdesi haline gelmiş Muhammed ALİ başta olmak üzere ülkemizin iki büyük değeri Dünya ve Olimpiyat Şampiyonları Hamit KAPLAN ve Gazanfer DOĞU’yu rahmetle hürmetle ve saygıyla anıyoruz.

 

 


Editör: E. TAYHAN

Yorum Yap

Yorum yazarak yorumunuzla ilgili doğrudan veya dolaylı tüm sorumluluğu tek başınıza üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan Düzce Objektif Gazetesi (www.duzceobjektif.com) hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.

Yorumlar (5)

 • Turgut Baris
  Turgut Baris
  27.12.2021 14:19

  Bu mesele Cumhurbaşkanlığına kadar gider. Bakalım o zaman,ne olacak. Olimpiyat Hamit Kaplan kavşağı ni kim vermeyecekmiş görelim, Faruk Özlü bundan çıkış yok,

 • cafer şen
  cafer şen
  22.12.2021 09:56

  Hamit Kaplan a saygı duymayan faruk özlü ye kim saygı duyar

 • Bekir Kurtar- Hendek Sakarya
  Bekir Kurtar- Hendek Sakarya
  21.12.2021 22:03

  Muhammed Ali'nin tanıyıp değer verdiği Hamit Kaplan'ı tanımayan O'na değer vermeyen seçilmiş bir Beld. Başkanı Faruk Özlü'nün bir kavşağa adını vermekten kaçması Düzce için TALİHSİZLİK .

 • Hafız Unutkan
  Hafız Unutkan
  21.12.2021 16:05

  Olimpiyat dediniz olmadı, biz tam unutmak üzeriydik ki, tekrar hatırlama durumunda kaldık, Sancak Sancak Sancak lı . .Olimpiyat Hedef 2023

 • Düzce Ali
  Düzce Ali
  21.12.2021 11:36

  Bu değerlere sahip çıktığınız için objektif medyayı kutluyorum, umarım belediyemiz yöneticileri ders almışlardır.

Resmi İlanlar