DÜZCESPOR BATMAN'DA KAYBETTİ: 3-2

Düzce Cam Düzcespor Batman'dan puansız dönüyor. Düzcespor Batman Petrolspor karşısında 3-2 mağlup oldu.

DÜZCESPOR BATMAN'DA KAYBETTİ: 3-2
21.11.2022 - 12:19
Kaynak: (Objektif Ajans)
299

Düzce Cam Düzcespor Batman'dan puansız dönüyor. Düzcespor Batman Petrolspor karşısında 3-2 mağlup oldu.

Düzce Cam Düzcespor Batman Petrolspor karşısına kalede Ersin savunmada Erçin, Hamit, Recep, Doğancan; orta sahada Emre Keleşoğlu, Çınar Tarhan, Hasan Küççük, sağ kenarda Altarhan sol kenarda Eren Karadağ ileri uçta Timur Kosovalı 11’i ile çıktı. Uzun yıllar Düzce Cam Düzcespor formasını giyen Sıddık Çelik ise rakip Batman Petrolspor formasını giyerek Düzcespor’a karşı ilk kez oynadı.

Müsabakaya Batman Petrolspor hızlı başlarken Düzce Cam Düzcespor topun arkasında kalıp kaptığı toplarda hızlı atak yapmaya çalıştı. İlk 20.dakika karşılıklı ataklardan gol sesi çıkmadı. 25.dakikada Batman Petrolspor kullandığı korneri Düzce Cam Düzcespor savunması uzaklaştırırken 31.dakikada Düzce Cam Düzcespor kullandığı serbest vuruşu Batman savunması uzaklaştırdı. İlk yarının uzatma bölümlerinde Berat Satılmış ile Batman Petrolspor 1-0 öne geçti. Bu golden sonra ilk yarı sona erdi.

MAÇIN İKİNCİ YARISI

Düzce Cam Düzcespor ikinci yarıya aynı kadro ile çıkarken oyuna baskılı futbol ile başladı. Bu baskının sonucunda 51.dakikada Eren Karadağ’ın nefis golü le Düzce Cam Düzcespor durumu 1-1 yapmayı başardı.

62.dakikada Batman Petrolspor  Serkan Yıldız’ın ceza sahasının dışından çok sert vurarak topu doksana gönderip  Batman Petrolspor’u 2-1 öne geçirmeyi başardı. Bu dakikadan sonra oyundan Hasan Küççük çıkarken oyuna Mehmet Özdıraz dahil oldu.

68. dakikada oyundan Timur ve Eren çıkarken oyuna Rıdvan ve Yasin oyuna dahil oldu. 76.dakikada Çınar ve Hamit oyundan çıkarken oyuna Samet ve Kerem  dahil oldu. Maçın 80.dakikasında bir ara topunda Altarhan durumu 2-2 yaptı. Maçın 84.dakikasında Batman Petrolspor penaltı kazandı atışı kullanan Şahin Şafakoğlu  Batman Petrolspor’u 3-2 öne geçirdi.

Hakemi oyunun sonuna 5 dakika uzatırken bu uzatma bölümlerinde gol gelmeyince müsabakayı Batman Petrolspor 3-2 kazandı. Düzce Cam  Düzcespor haftaya Çorumspor ile 18 Temmuz stadyumunda karşı karşıya gelecek.


Editör: E. TAYHAN