İL MÜDÜRÜ YAZICI'DAN MİLLİ BİLARDOCU BULUT’A ANLAMLI HEDİYE.!

Milli Bilardocu Savaş Bulut, İl Müdürü İsa Yazıcı'yı Ziyaret Etti.İl Müdürü Yazıcı, büyük başarı elde eden Milli Bilardocu Bulut'u anlamlı bir hediye ile ödüllendirdi; kendisine başarı dileklerinde bulunan İl Müdürü Yazıcı, başarının sürmesi temennisinde bulundu.

İL MÜDÜRÜ YAZICI'DAN MİLLİ BİLARDOCU BULUT’A ANLAMLI HEDİYE.!
3.06.2023 - 11:35
Güncelleme 3.06.2023 - 12:02
426

 

İtalya Takımlar Bilardo Ligi şampiyonasında ikinci olan Milli sporcumuz Savaş Bulut, İl Müdürü İsa Yazıcı’yı ziyaret etti.

Bilardo branşında Düzce’yi başarı ile temsil eden milli bilardocu Savaş Bulut 16-21 Mayıs 2023 tarihleri arasında İtalya'nın Sicilya adasında Alcamo şehrinde gerçekleştirilen İtalya Takımlar Bilardo Liginde ikincilik elde etti. Şampiyonada en yüksek seri ödülünü de kazanan Savaş Bulut ilimizi ve ülkemizi başarıyla temsil etti.

Düzce Gençlik ve Spor İl Müdürü İsa Yazıcı, milli bilardocu Savaş Bulut’a hediye takdim edip, 13 Haziran'da Kore’de düzenlenecek olan PBA Tour 2023 1. Şampiyonasında başarılar diledi.

Düzce Gençlik ve Spor  İl Müdürü İsa Yazıcı'dan büyük başarı elde eden Milli Bilardocu Savaş Bulut'a anlamlı bir hediye ...!


Editör: E. TAYHAN

Yorum Yap

Yorum yazarak yorumunuzla ilgili doğrudan veya dolaylı tüm sorumluluğu tek başınıza üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan Düzce Objektif Gazetesi (www.duzceobjektif.com) hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.

Resmi İlanlar