KÜLTÜR KOLEJİ BASKETBOL TAKIMI TÜRKİYE ÜÇÜNCÜSÜ OLDU

DEVLERLE YARIŞTILAR,TÜRKİYE ÜÇÜNCÜSÜ OLDULAR Düzce Valisi Atay Türkiye üçüncüsü Düzce Özel kültür Koleji Kız Basketbol takımını makamda ağırladı.

KÜLTÜR KOLEJİ BASKETBOL TAKIMI TÜRKİYE ÜÇÜNCÜSÜ OLDU
12.06.2023 - 12:29
Güncelleme 12.06.2023 - 12:37
426

Düzce Valisi Atay Türkiye üçüncüsü Düzce Özel kültür Koleji Kız Basketbol takımını makamda ağırladı.

Düzce Valisi Cevdet Atay, Türkiye liseler arası kız basketbol şampiyonasında Türkiye üçüncüsü olan Özel Kültür Koleji Kız Basketbol Takımı sporcu ve yöneticilerini makamda ağırlayarak tebrik etti.

Düzce Kültür Koleji Kız Basketbol takımı Türkiye genelinde bir çok ünlü okulun finallere kaldığı yarışmada Türkiye üçüncüsü olma başarısı sergileyerek spor kamuoyundan ve özellikle Düzce kamuoyundan büyük övgü aldı.

Okul sporları faaliyetleri Türkiye liselerarası basketbol müsabakalarına katılan Düzce Kültür Koleji Kız Basketbol takımı, rakipleriyle başabaş müthiş bir mücadele sergilemesinin ardından Türkiye üçüncüsü olma başarısını göstererek Türkiye'de hem Düzce'nin hem Düzce Kültür Koleji'nin adını duyurmayı başardı.

Düzce Valisi Atay, Türkiye'de dev okul ve imkanlara sahip bir çok okulu geride bırakarak Türkiye üçüncüsü olma başarısı gösteren Kız Basketbol takımını yöneticileriyle birlikte makamda ağırlayarak tebrik etti.

Görüşmede Kültür Koleji Kız Basketbol Takımı sporcuları başta olmak üzere Düzce Milli Eğitim Müdürü Tamer Kırbaç, Gençlik ve Spor İl müdürü İsa Yazıcı, Özel Kültür Koleji Kurucusu Hasan Aktürk, Okul  Müdürü Birol Güney ve antrenörleri  de hazır bulundu.

Objektif ailesi olarak Kültür Koleji’nin Türkiye’de devlerin arasından sıyrılarak Türkiye üçüncüsü olma başarısından dolayı tebrik ediyor; okul idarecilerini ve sporcuları gönülden kutluyoruz.


Editör: E. TAYHAN

Yorum Yap

Yorum yazarak yorumunuzla ilgili doğrudan veya dolaylı tüm sorumluluğu tek başınıza üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan Düzce Objektif Gazetesi (www.duzceobjektif.com) hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.

Resmi İlanlar