“DÜZCE KADIN FUTBOL KULÜBÜ” KONGRE YAPTI

DEMET BOŞVER YENİDEN KULÜP BAŞKANI SEÇİLİRKEN BİROL AKSU AS BAŞKAN OLARAK GÖREV YAPACAK .KONGREDE CHP DÜZCE MİLLETVEKİLİ TALİH ÖZCAN’DA HAZIR BULUNDU.

“DÜZCE KADIN FUTBOL KULÜBÜ” KONGRE YAPTI
31.08.2023 - 16:31
Güncelleme 31.08.2023 - 16:38
Kaynak: Objektif Ajans
554

Düzce Kadın Futbol Spor Kulübü genel kurulunu gerçekleştirdi. Kongrede CHP Düzce Milletvekili Talih Özcan da hazır bulundu. Kongrede Demet Boşver yeniden Kulüp başkanlığına seçilirken Birol Aksu As Başkan olarak görevini devam ettirecek.

Saygı duruşu ve İstiklal Marşımızın okunrmasıyla başlayan genel kurulda yapılan konuşmalarda Kadın Futbol Takımının elde ettiği başarı takdirle karşılanarak yöneticilere, teknik heyete ve özellikle Kadın Futbol Takımı’nın sporcuları hakkında  övgüyle söz edildi. Faaliyet raporu Birol Aksu tarafından okundu. Yönetim ve denetim kurulu oy birliği ile ibra edildi. Ardından yönetim ve Denetim kurulları seçildi.

Dilek ve temennilerde söz alan Düzce SMMM Odası Başkanı, Kadın Futbol Takımı As Başkanı Birol Aksu, yeni sezon için yeniden mücadele edilmesi gerektiğini  vurgulayarak  “iyi bir sezon geçmesi” temennisinde bulundu.    

CHP DÜZCE MİLLETVEKİLİ TALİH ÖZCAN’DA GENEL KURULDA YER ALDI

Düzce Kadın Futbol Spor kulübü derneği genel kurulunu gerçekleştirerek, yönetim  yeniden güven tazeledi. Başkanlığa Demet Boşver ‘in seçildiği genel kurulda Yönetim kurulunda şu isimler yer aldı: Demet Boşver, Birol Aksu, Ahmet İpek, Deniz Bektaş, Abdullah Dağıstanlı, Azade Ay, Abdülkadir Pandul, Mustafa İzgin, Yavuz Çorman, Rümeysa Kütük,Ahmet Kara

Denetleme Kurulu’nda da: Bediha Taçyıldız, Pelin Kıbrıs, Gülçin Yeşilyaprak yer aldı.

 

 


Editör: E. TAYHAN

Yorum Yap

Yorum yazarak yorumunuzla ilgili doğrudan veya dolaylı tüm sorumluluğu tek başınıza üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan Düzce Objektif Gazetesi (www.duzceobjektif.com) hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.

Resmi İlanlar