BAŞKAN ÖZLÜ’DEN FUTBOLCULARA “TAM DESTEK”

BAŞKAN ÖZLÜ “BEN YENİLMEYİ HİÇ SEVMEM” DİYEREK FUTBOLCULARI MOTİVE EDERKEN : "SİZLERDEN PERFORMANS, SİZLERDEN BAŞARI BEKLİYORUZ."

BAŞKAN ÖZLÜ’DEN FUTBOLCULARA “TAM DESTEK”
1.09.2023 - 20:50
Güncelleme 1.09.2023 - 21:00
484
1

Düzce Belediye Başkanı Dr. Faruk Özlü, Şıralık bölgesinde yapımı tamamlanan ve bu hafta sonu Düzce Cam Düzcespor’un ilk maçına ev sahipliği yapacak olan Şehir Stadyumu’nda bir araya geldiği futbolculara destek mesajı verdi.

Düzce Belediye Başkanı Dr. Faruk Özlü, Şıralık Spor Kampusunu ziyaret etti. Düzce Cam Düzcespor’un maçlarına ev sahipliği yapacak olan şehir stadyumunda incelemelerde bulunan Başkan Özlü, antrenman yapan futbolcularla buluştu.

BAŞKAN ÖZLÜ , DÜZCESPOR BAŞKANI “LEBLEBİCİ”İLE  BİRLİKTEYDİ

Beraberinde Düzcespor Kayyum Heyeti Başkanı Muzaffer Leblebici ve Belediye Başkan Yardımcısı Barış Bayrak ile birlikte ilk olarak Düzce Cam Düzcesporun yeni sezonda maçlarını oynayacağı yeni stadyumda incelemelerde bulunan Başkan Özlü, soyunma odalarından hakem odalarına, hizmet verecek büfe alanlarından WC’lere, tribünlerden yönetim odalarına kadar tüm alanları detaylı şekilde inceleyerek, son durum hakkında bilgi aldı.

Yeni stadyumda antrenman yapan futbolcularla ve teknik heyetle de bir araya gelen Başkan Özlü, içinde bulundukları güney spor kampüsü başta olmak üzere içerisinde Düzcespor’un ana stadyumunun da bulunacağı şekilde Düzce’ye kazandırılacak olan güney spor kampüsü hakkında kısa bilgilendirmelerde bulundu.

Yeni saha ve stadyumda yer alan yeni trübünler görenlerden büyük beğeni aldı . Özlü, yein sahayı Düzce Cam Düzcespor Kayyum Başkanı Muzaffer Leblebici'yle birlikte gezdi. 

“ANA STAD YAPILINCAYA KADAR MAÇLAR BURADA”

“Ana stat yapılıncaya kadar maçlarımızı burada oynayacağız” diyerek futbolculara seslenen Başkan Dr. Faruk Özlü, “Bu stat TFF tarafından da onaylandı. 1.lig takımları da burada maç yapabilecek şekilde onaylandı. Düzce’mize hayırlı olsun. Sizlerden performans, sizlerden başarı bekliyoruz. Görevde olduğum süre içerisinde hep arkanızda olacağım. Size karşı Muzaffer Bey hangi taahhütlerde bulunduysa bunlar benim taahhütlerimdir. Sizden bir tek ricam var yenilmeyin. Çünkü ben yenilmeyi hiç sevmem” şeklinde konuştu.

 


Editör: E. TAYHAN

Yorum Yap

Yorum yazarak yorumunuzla ilgili doğrudan veya dolaylı tüm sorumluluğu tek başınıza üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan Düzce Objektif Gazetesi (www.duzceobjektif.com) hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.

Resmi İlanlar