DÜZCESPOR BAŞKANI LEBLEBİCİ, ÜÇ MİLLETVEKİLİNİ MAÇA DAVET ETTİ

DÜZCESPOR-DERİNCİSPOR MAÇI BUGÜN SAAT: 16.30’DA ŞIRALIK’TAKİ YENİ STADYUMDA. ŞIRALIK’TAKİ YENİ STAD BUGÜN İLK RESMİ MAÇLA TANIŞIYOR.

3.09.2023 - 10:45
Kaynak: Objektif Ajans
182

Düzcespor yönetimi, 2.ligde ikinci yılında Şıralık’taki yeni sahasında geçen hafta elde ettiği deplasman galibiyetini kendi saha ve seyircisi önünde sürdürmek için önemli ataklarda bulunuyor. “Yönetim-taraftar ve bürokrasi” dayanışmasını nedefleyen Düzcespor Kayyım Başkanı Muzaffer Leblebici, başkan olduğu birinci dönemde Balıkesir’deki final maçında takımı adeta satarak şampiyon olmamızı önleyen zihniyete karşı bu yıl yarım kalan hedeflerini 2.ligde büyük bir başarı elde ederek sürdürmeyi hedeflediklerini belirterek “Sporda siyaset olmaz.Bu yüzden ilimizin iki farklı siyasi partiden de olsa milletvekili olan Ak Partili ve CHP’li Milletvekillerini sahada protokol trübününde ağırlamayı düşünüyoruz.Kendilerini davet ettik maça bekliyoruz” dedi.

Düzce Cam Düzcespor Kayyım Başkanı İş İnsanı Muzaffer Leblebici, bu önemli maçta ilin üç milletvekilini maça davet ederek sporun siyasete karıştırılmaması mesajını vermek istiyor.

Başkan Leblebici bu amaçla üç Düzce Milletvekilini bire-bir davet ederek Düzce’de “sporda birlik” esasının ve anlayışının başarıda etkili olacağı anlayışının yerleşmesini hedefliyor.

BAŞKAN LEBLEBİCİ, CHP DÜZCE MİLLETVEKİLİNİ DE DAVET ETTİ

Düzcespor Başkanı Muzaffer Leblebici, Ak Parti Genel Merkez Kadın Kolları Başkanı Düzce Milletvekili Ayşe Keşir ve Ak Parti Düzce Milletvekili Ercan Öztürk’le birlikte CHP Düzce Milletvekili Talih Özcan’ı da parti ayırımı gözetmeksizin Düzcespor’un yeni stadyumunda yapılacak olan Düzcespor-Derincespor futbol maçına davet etti.

BAŞKAN LEBLEBİCİ’NİN DAVET MESAJINA ULAŞTIK

Düzcespor Başkanı Leblebici, CHP Düzce Milletvekili Talih Özcan’a gönderdiği davet yazısında şu ifadelere yer verdi:

“Sayın milletvekilim ben Muzaffer Leblebici Düzcespor Kayyım Başkanı.

Sayın vekilim bu haftasonu Düzcesporumuz yeni stadyumunda ilk maçına çıkacak. Sayın Valimiz, Belediye Başkanımız Dr Faruk Özlü Akparti vekillerimiz Ayşe Keşir hanımefendi Ercan Öztürk ve şehrin protokolü bir mani olmazsa katılacaklar. Şehrimizin vekili olarak sizinde bizi onurlandırmanızı rica ediyoruz sayın Faruk Özlü bakanım sporun kardeşlik olduğunu şehrin bütünleşmesinde önemli katkısı olduğunu siyasetin spora karıştırılmamasını özellikle bize dikte ediyor.

Tüm parti il başkanlarınıda davet ettik. Sizi de hasseten aramızda görmekten mutlu oluruz.

Saygılarımla…”

GÖZLER BUGÜNKÜ MAÇTA

Düzcespor çalışmalarını tamamlayarak maç saatini beklemeye başladı.2.Lig Kırmızı grupta DüzceCam DÜZCESPOR-GEBZESPOR maçı Şıralık’taki yeni stadda saat 16.30’da başlayacak.

İlk resmi maç için tüm hazırlıkların tamamlandığı Şıralık’ta taraftarlar,  Düzce Belediyesi tarafından tahsis edilecek araçlarla stadyuma ücretsiz taşıyacak. Maçın da ücretsiz oluşu sporseverlerin, futbol tutkunlarının ve maça meraklı Düzcelilerin ilgisini bir kat daha artırıy


Editör: E. TAYHAN

Yorum Yap

Yorum yazarak yorumunuzla ilgili doğrudan veya dolaylı tüm sorumluluğu tek başınıza üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan Düzce Objektif Gazetesi (www.duzceobjektif.com) hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.

Resmi İlanlar