DÜZCE BU…! DÜZCESPOR BU…!

“DAYANIŞMA ÇALIŞMA VE AZİM” KAZANDI…!ŞIRALIK’TAKİ İLK RESMİ MAÇA BÜYÜK İLGİ VARDI.KAZANAN DÜZCESPOR:2-1

DÜZCE BU…! DÜZCESPOR BU…!
4.09.2023 - 10:01
Güncelleme 8.09.2023 - 01:55
1044
7

 

DÜZCESPOR BAŞKANI MUZAFFER LEBLEBİCİ’NİN ÇAĞRISINA ÜÇ DÜZCE MİLLETVEKİLİ AYŞE KEŞİR,ERCAN ÖZTÜRK VE TALİH ÖZCANMAÇTA HAZIR BULUNARAK OLUMLU KARŞILIK VERDİ. VALİ SELÇUK ASLAN DÜZCE BELEDİYE BAŞKANI DR. FARUK ÖZLÜ, GÖLYAKA BELEDİYE BAŞKANI YAKUP DEMİRCAN İLE YIĞILCA BELEDİYE BAŞKANI RASİM ÇAM’DA PROTOKOLDAKİ YERLERİNDE GALİBİYET SEVİNCİNİ BİRLİKTE YAŞADILAR. TARAFTARIN MÜTHİŞ DESTEĞİ FUTBOLCULARI DA MOTİVE EDEREK BÜYÜK BAŞARI ÖYLE GELDİ. 

  

STAD: Düzce Şehir Stadı

HAKEMLER: Yusuf Aydın, Muhammed Yıldız, Orhan Timurtaş

DÜZCE CAM DÜZCESPOR:Taha Ayan,Hasan Küççük, Ahmet Sun(Dk. 81 Yakup Ramazan Zorlu),Sedat Cengiz, (Dk.81 Oğuzhan Aydoğan),Hüseyin Atakan Üner, (Dk.54 Mehmet Bektaş),Emre Gündoğdu (Dk. 54 İbrahim Alan),Yasin Palaz, Burak Başkaya (Dk. 51Uğur Arslan Kuru),Şahin Şafakoğlu, Kerem Can Akyüz, Ömer Esenkaya.

TEKNİK SORUMLU: Adnan ŞENTÜRK

BELEDİYE DERİNCESPOR: Hüseyin Yılmaz, Canberk Ömer Özdemir, Alaattin Hamza Ok, Alpay Çelebi, Tuğkan Kamışoğlu (Dk.88 Gülhan Üreyen), Erdi Can Şehit, Okan Baydemir(Dk. 61 Melik Derin),Mehmet Akyüz, Erman Bulucu, Alperen Pak (Dk. 61 Ali Gündoğdu), Hüseyin Karabey (Dk. 88 Tarık Mayhoş)

TEKNİK SORUMLU: Turhan SOFUOĞLU

GOLLER: Dk. 64 Ömer Esenkaya, Dk. 71 Erdi Can Şehit, Dk. 85 Sedat Cengiz(Penaltı)Kendi saha ve seyircisi önünde sezonun ilk resmi maçına Şıralık’taki  yeni sahada çıkan Düzcespor, müthiş taraftar ordusunun desteğiyle çıktığı maçta zorlu rakibi Belediye Derincespor’u 2-1 mağlup ederek büyük bir mutluluk yaşattı. DüzceCam Düzcespor aldığı bu üç puanla 2’de 2 yaparak yükselişini sürdürdü.

Düzce Belediye Başkanı Dr. Faruk Özlü, Düzcespor Başkanı Muzaffer Leblebici’yi de yanına alarak çıktığı bu yolda kurduğu kadro ve teknik ekibiyle birlikte elde ettiği ikinci üç puanını da hanesine yazdırmasını bildi.

ÜÇ MİLLETVEKİLİ VE VALİ ASLAN MAÇTAYDI

Ak Parti Düzce Milletvekilleri Ayşe Keşir ve Ercan Öztürk’ün yanında CHP Düzce milletvekili Talih Özcan’da maçta protokol sıralarındaki yerlerini alırken; Düzce Valisi Selçuk Aslan, Düzce Belediye Başkanı Dr. Faruk Özlü’yle birlikte Düzcespor Kayyım Başkanı Muzaffer Leblebici ile müthiş bir dayanışma sergileyerek kentin birleştirici gücünü tetiklemiş oldular.

Maç öncesi “üç milletvekilini de maça davet ettim” diyerek önemli bir mesaj veren Düzcespor başkanı Muzaffer Leblebici; ‘milletvekilleri gelmez’ diyenleri yanıltarak büyük bir dayanışma örneği sergilendi: Taraftarlar, milletvekilleri ve bürokratlar arasındaki dayanışmaya sahada azimli ve kararlı mücadele eden futbolcular ve maç esnasında yerinde çıkışlar yapan Adnan Şentürk yönetimindeki teknik heyetin de müthiş performansı galibiyette etkili oldu.      

Düzce cam Düzcespor, ligin güçlü ekiplerinden Derincespor’u kendi saha ve seyircisi önünde 2-1 yenerek başarının tek başına alınamayacağını ispatlarcasına kente ve kent insanına ve özellikle Düzcespor taraftarlarına büyük bir moral depolamış oldu.

Düzcespor geçen hafta Uşak deplasmanında elde ettiği galibiyet serisini kendi sahasında elde ettirmek için çıktığı Belediye Gebzespor müsabakasında aldığı galibiyetle taraftarın büyük coşku yaşamasını sağladı.

Ligin ikinci haftasında ikide iki yaparak averajla puan cetvelinin ikinci sırasına yerleşen Düzcespor’un bu başarısı gelecek maçlar içinde kendine olan güveni de tesis etmesinde büyük etkisi olacak.

VALİ ASLAN, MİLLETVEKİLLERİ VE BAŞKAN ÖZLÜ’YE DÜZCESPOR FORMASI ÇOK YAKIŞTI

Düzce Valisi Selçuk Aslan, AK Parti Kadın Kollar Genel Başkanı Düzce milletvekili Ayşe Keşir, AK Parti Düzce Milletvekili Ercan Öztürk, Düzce Belediye Başkanı Dr.Faruk Özlü, Gölyaka Belediye Başkanı Yakup Demircan, Yığılca Belediye Başkanı Rasim Çam başta olmak üzere Düzce bürokrasisi sporda dayanışmanın kentte yaratacağı sinerjinin başarı ve ardından huzuru getireceği anlayışının uygulayıcıları olarak büyük takdir topladılar.

Maçın 2-1 kazanılmasının ardından sahaya inen protokol üyeleri, futbolcuları ve teknik heyeti tebrik etti.Düzce valisi Selçuk Aslan ve Düzce Belediye Başkanı Faruk özlü, Milletvekilleri Ayşe Keşir ve Ercan Öztürk, Ak Parti Düzce İl Başkanı Hasan Şengüloğlu  Düzcespor forması giyerek, kaşkol takarak sahada sevinç amosferinde futbolcular ve taraftarlarla büyük bir sevinç halkası oluşturması gıbtayla izlendi.

 

Düzce Belediye Başkanı Faruk Özlü’nün özellikle galibiyet sonrası yaşadığı mutluluk gözlerden kaçmadı.Maç sonrası Başkan Özlü “Zafer Düzcespor’umuzun. Yeni stadımızdaki ilk maça galibiyetle başladık. Düzce Cam Düzcespor 2 - Derincespor 1 Tebrikler bizim çocuklar, tebrikler 90 dakika boyunca var güçleriyle destek olan şanlı taraftarımız” diyerek öz sözlerle galibiyet sevincini paylaştı.


Editör: E. TAYHAN

Yorum Yap

Yorum yazarak yorumunuzla ilgili doğrudan veya dolaylı tüm sorumluluğu tek başınıza üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan Düzce Objektif Gazetesi (www.duzceobjektif.com) hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.

Resmi İlanlar