DÜZCE ASKF’NİN YENİ BAŞKANI MURAT POSTOĞLU

İki adayın yarıştığı Düzce ASKF’de Murat Postoğlu yeni dönemin başkanı seçildi. Postoğlu'nu Düzce Belediye Başkanı Dr. Faruk Özlü de kutladı.

DÜZCE ASKF’NİN YENİ BAŞKANI MURAT POSTOĞLU
16.09.2023 - 01:25
Kaynak: Objektif Ajans
371

Düzce ASKF seçimi yapıldı. Gergin başlayan ve gergin biten seçimin galibi Murat Postoğlu oldu. Ali Akgün’le Murat Postoğlu arasında geçen adaylık yarışını Postoğlu 109’la aldı. Ekişmeli geçen seçimde Ali Akgül 75 oy aldı

Yeni Başkan Murat Postoğlu seçim sonrası yaptığı değerlendirmede “Ben ve yönetim kurulumuz tüm kulüplerin başkanıdır” diyerek seçimin bitip hizmetin başladığı mesajını verdi. Her iki aday Postoğlu ve Akgün seçim sonrası birlikte poz vererek spor kamuoyuna “birlik ve dayanışma” görüntüleri sergilediler.

BAŞKAN ÖZLÜ, POSTOĞLU’NU TEBRİK ETTİ.

Düzce Belediye Başkanı Dr. Faruk Özlü,Düzce ASKF Başkanlığına seçilen Murat Postoğlu’nu tebrik ederek başarılar diledi.

Özlü açıklamasınad şu sözleri sarf etti: “Amatör Spor Kulüpleri Federasyonu Düzce Başkanlığı görevine seçilen Murat Postoğlu kardeşimi tebrik ediyorum. Sayın Postoğlu’nun şehrimizdeki tüm amatör spor branşlarını daha da ileriye taşıyacağına yürekten inanıyor, başarılı çalışmalarının devamını diliyorum.”

 

 

 


Editör: E. TAYHAN

Yorum Yap

Yorum yazarak yorumunuzla ilgili doğrudan veya dolaylı tüm sorumluluğu tek başınıza üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan Düzce Objektif Gazetesi (www.duzceobjektif.com) hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.

Resmi İlanlar