DÜZCESPOR BAŞKANI, PUAN KAYBINI HOCAYA YÜKLEDİ

DÜZCESPOR KAYYUM BAŞKANI MUZAFFER LEBLEBİCİ, SON DAKİKADA KAYBEDİLEN GALİBİYETİN FATURASINI İSİM VERMEDEN HOCAYA KESTİ.

DÜZCESPOR BAŞKANI, PUAN KAYBINI HOCAYA YÜKLEDİ
18.09.2023 - 10:34
Güncelleme 18.09.2023 - 14:18
524

Düzcespor Kayyum Başkanı Muzaffer Leblebici, Düzcespor-Karaman maçı sonrası düzenlediği basın toplantısında bir hayli üzgün ve moral bozukluğu içinde yaptığı değerlendirmede “puan kaybını” isim vermeden Teknik Direktöre yükledi...!

Düzcespor-Karaman maçının kısa bir değerlendirmesini yaparak konuşmasına başlayan Düzcespor Kayyup Başkanı Muzaffer Leblebici, Başkan Yardımcısı Okan Kaltu ile birlikte düzenlediği basın toplantısında gazetecilerin sorularını cevaplandırdı.

"Keyfimiz kaçık konuşuyoruz" diyerek son dakika gelen golün üzüntüsünü yaşadıklarını belirten başkan Leblebici ;"Herşiyimiz şeffaf, her soruya açığız" diyerek başladığı konuşmasında "maçın galibi olarak taraftarımızın karşısına çıkmak isterdik.Ancak olmadı, son dakikada yediğimiz golle 3 puandan olduk.Şunu belirtmek isterim ki biz Düzcespor olarak başarıya endeksli bir takım kurduk. Hoca ne istediyse aldık. Takım, kötü takım değil; ama futbol maalesef…!” diyerek kendi saha ve seyircisi önünde alınan son dakika golü ile kayıp puanın adresini isim vermeden Teknik Ekibe  yükledi.

 

 


Editör: E. TAYHAN

Yorum Yap

Yorum yazarak yorumunuzla ilgili doğrudan veya dolaylı tüm sorumluluğu tek başınıza üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan Düzce Objektif Gazetesi (www.duzceobjektif.com) hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.

Resmi İlanlar