DÜZCESPOR’DA “ÇAPANOĞLU “DÖNEMİ BAŞLADI

ADNAN ŞENTÜRK GİTTİ, MUSTAFA ÇAPANOĞLU GÖREVE GETİRİLDİ.

DÜZCESPOR’DA “ÇAPANOĞLU “DÖNEMİ BAŞLADI
12.10.2023 - 16:31
Kaynak: Objektif Ajans
455
1

Düzcespor’da Teknik Direktör  Adnan Şentürk’le karşılıklı anlaşarak yollarını ayıran Düzcespor; yeni Teknik Direktör Mustafa Çapanoğlu ile anlaştı. Kararı Düzcespor Kayyım Heyeti Başkanı Muzaffer Leblebici açıkladı.

Düzcespor kayyım heyeti Başkanı  Muzaffer Leblebici, Adnan Şentürk’le karşılıklı anlaşarak yollarının ayrıldığını belirterek Düzce Cam Düzcespor Teknik Direktörü olarak  Mustafa Çapanoglu ile sözleşme imzalandığını açıkladı.

Çapanoglu ile bir araya gelen kayyım heyeti Başkanı Muzaffer Leblebici hocamızla her konuda mutabık kaldık ve anlaşmayı imzaladık. Kulübümüze hayırlı olsun inşallah, amacımız Düzcesporumuzu başarıya ulaştırmak bunun için yoğun bir şekilde çalışmalarımızı sürdürüyoruz” dedi.

ÇAPANOĞLU’NUN YARDIMCILARI DA BELLİ OLDU

Düzcespor Teknik Direktörü Mustafa Çapanoğlu’nun yardımcılıklarını Nevzat Dinçbudak, Birol Erol ve İsmail Ünal yürütecek.


Editör: E. TAYHAN

Yorum Yap

Yorum yazarak yorumunuzla ilgili doğrudan veya dolaylı tüm sorumluluğu tek başınıza üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan Düzce Objektif Gazetesi (www.duzceobjektif.com) hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.

Resmi İlanlar