DÜZCESPOR’DA YENİ KAYYIM BAŞKANI “OKAN KALTU”

Düzce Cam DÜZCESPOR Kayyım Başkanı Muzaffer Leblebici’nin istifasının ardından merakla beklenen atama kararı açıklandı.Kulüp adına yapılan açıklamada Kayyım Başkanının Caner Okan KALTU olduğu belirtildi.

DÜZCESPOR’DA YENİ KAYYIM BAŞKANI “OKAN KALTU”
7.11.2023 - 22:14
Güncelleme 7.11.2023 - 22:22
324
2

Düzce Cam DÜZCESPOR Kayyım Başkanı Muzaffer Leblebici’nin istifasının ardından merakla beklenen yeni bir gelişme yaşandı.

Düzcespor Basın Sözcüsü Hasan Kaya tarafından yapılan açıklamada yeni Kayyım Başkanının, Düzce Belediye Başkan Yardımcısı Caner Okan Kaltu olduğu açıklanırken detaylı bilgilerin daha sonra aktarılacağı ifade edildi.

Kaltu sezon başında da bir müddet Kayyım Yönetiminde yer almış, daha sonra Başkan Özlü’nün “belediye çalışanlarının belediyeye geri dönmesi kararı” gereği Düzcespor Kulübündeki aktif Kayyım Yönetim Kurulu Üyeliği sona ermiş, belediye başkan yardımcılığı görevine geri dönmüştü.

Objektif Spor ailesi olarak Yeni kayyım Başkanı Caner Okan Kaltu’ya bu yeni görevinde ve üstlendiği sorumluluğun hayırlı olmasını diliyor; başarılar diliyoruz  

  


Editör: E. TAYHAN

Yorum Yap

Yorum yazarak yorumunuzla ilgili doğrudan veya dolaylı tüm sorumluluğu tek başınıza üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan Düzce Objektif Gazetesi (www.duzceobjektif.com) hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.

Yorumlar (2)

 • Şemsi
  Şemsi
  8.11.2023 14:11

  Hayırlı olsun.Başarılar diliyorum.

 • Bilal
  Bilal
  7.11.2023 22:38

  Taraftar yine Yönetim İstifa diyebilecek mi bakalım. Bu taraftarı hiç stadyuma sokmamak lazım. Takım bir gol yeyince hemen "yönetim istifa"...Önceki yönetim istifa etti de bu yönetim atandı. Bunu dahi bilmeyenler maçlara gelip moral bozuyor. Bu kayyım'ın ne olduğunu ne anlam taşıdığını kimin atadığını dahi bilmiyor. Devletin atadığı adam sen istifa deyince nasıl istifa etsin. Görevi sen mi verdin ki istifa diyorsun. Stadyuma bedava giriyor istifa diye bağırıyor.

Resmi İlanlar