DÜZCESPOR KAYYUM ÜYESİ “YAHYA ŞAHİN”DE İSTİFA ETTİ

DÜZCESPOR KAYYUM HEYETİNDEN “BİR İSTİFA DAHA”GELDİ.DÜZCE DEFTERDARLIĞI MUHASEBE MÜDÜRÜ YAHYA ŞAHİN DE YAPTIĞI YAZILI AÇIKLAMADA GEREKÇESİNİ BİLDİREREK İSTİFA ETTİĞİNİ AÇIKLADI.

DÜZCESPOR KAYYUM ÜYESİ “YAHYA ŞAHİN”DE İSTİFA ETTİ
11.11.2023 - 09:34
Güncelleme 11.11.2023 - 09:47
57

Düzce Cam Düzcespor Kayyum Başkanı Muzaffer Leblebici ve Sinan Kadri Karaman’ın istifalarının ardından aynı yönetimde yer alan Yahya Şahin’de istifasını verdi.

 

Düzcespor Kayyum Heyeti Yönetim Kurulu Üyesi, Düzce Defterdarlığı Muhasebe Müdürü Yahya Şahin “Kamuoyu Bildirisi” başlığıyla yaptığı açıklamada gerekçesini sunarak istifa ettiğini açıkladı

Şahin yaptığı açıklamada “ Mali yılın son aylarına girmemiz, kendi işlerimizin yoğunluğu nedeniyle adli ve idari makamlarımızla yaptığımız istişareler neticesinde ek karardaki kayyım arkadaşlarla birlikte büyük bir onurla ve özveriyle hiçbir karşılık beklemeden yürüttüğümüz Düzcespor yöneticiliğinden fiilen feragat etmiş bulunmaktayız, yasal süreç devam etmektedir. Görev süremiz süresinde olduğu gibi bundan sonrada her zaman şehrimizin göz bebeği olan Düzcesporumuza kayıtsız şartsız desteğimiz devam edecektir” diye başladığı sözlerine şöyle devam etti:

“Görev süremiz esnasında bizlere her türlü maddi ve manevi desteği veren Sayın Valimize, Belediye Başkanımız ile Vesayet Makamına, beraber görev yaptığımız kayyım heyetlerine, kulüp çalışanlarına, sporcu arkadaşlarımıza, taraftar gruplarımıza, sponsor firmalarımıza, kıymetli basın mensuplarına her koşulda desteğini esirgemeyen Sinan Kadri KARAMAN Bey’e, bilhassa ilk günden şu ana kadar beraber yol yürüdüğümüz kayyım heyeti Başkanı Muzaffer LEBLEBİCİ Bey’e şükranlarımı sunuyorum.”

Yahya Şahin, 08. 11. 2023 tarihinde verdiği istifa dilekçesini şu sözlerle tamamladı. Şahin’in, birlikte yol arkadaşlığı yaptığı  kayyum Başkanı Leblebici ve Yönetim Kurulu Üyesi Sinan Kadri Karaman’a da özellikle teşekkür etmesi ve herkesten helallik istemesi gözlerden kaçmadı.

Yahya Şahin sözlerini şu cümlelerle tamamladı:“görev süremizde naçizane hakkımızın geçtiği arkadaşlar olmuşsa bizden yana helal olsun, incittiğimiz arkadaşlardan da haklarını helal etmelerini istirham ediyorum.”

Kayyum heyetinden şu ana kadar Kayyum Başkanı Leblebici’yle birlikte üç kişi istifa etmiş oldu.

 

  

        

 


Editör: E. TAYHAN

Yorum Yap

Yorum yazarak yorumunuzla ilgili doğrudan veya dolaylı tüm sorumluluğu tek başınıza üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan Düzce Objektif Gazetesi (www.duzceobjektif.com) hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.

Resmi İlanlar