.

.
18.11.2023 - 13:16
Objektif Ajans
134

DÜZCESPOR’DA YENİ KAYYUM GÖREVDE !

Düzce Cam Düzcespor Kulübümüzde yeni Kayyım Heyeti oluştu ve görevine başladı.

Düzce Belediye Başkan Yardımcısı Caner Okan Kaltu’nun geçtiğimiz hafta içerisinde Yeni Kayyım Başkanı olarak ataması yapılarak göreve geldiği günden bu sonra oluşan Yeni Kayyım Heyeti’nde geçmiş dönemde hem kulüp başkanlığı hem de yöneticilik yapmış isimler yer aldı.

Bu isiler ise şu şekilde açıklandı: Düzce Belediye Başkan Yardımcısı Caner Okan Kaltu, Düzce İl Emniyet Müdür Yardımcısı İsmail Köse, Düzce Ticaret ve Sanayi Odası Başkanı Erdoğan Bıyık, İş İnsanı ve Eski Düzcespor Kulüp Başkanı Mehmet Saygun, İş İnsanı Selahattin Kudu, Mali Müşavir Cihat Çelik ve İş İnsanı Mert Cansu Coşkun.

Düzcespor Basın Sözcüsü Hasan Kaya tarafından yapılan açıklamada Düzce Cam Düzcespor yeni Kayyım Heyeti’nin görev dağılımını gerçekleştirdikten sonra kulüp hakkındaki son çalışmalar ve detaylı bilgilendirmenin ileriki günlerde yapılacağı ve planlanan toplantıda kamuoyunun bilgisine sunulacağı duyuruldu. 


Editör: E. TAYHAN

Yorum Yap

Yorum yazarak yorumunuzla ilgili doğrudan veya dolaylı tüm sorumluluğu tek başınıza üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan Düzce Objektif Gazetesi (www.duzceobjektif.com) hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.

Resmi İlanlar