AYIN PERSONELİ: İLKER YAKALIOĞLU

Düzce Gençlik ve Spor İl Müdürlüğü bu ayın personeli olarak İl Müdürlüğü Düzce Yüzme Havuzu personeli İlker Yakalıoğlu'nu seçti .

AYIN PERSONELİ: İLKER YAKALIOĞLU
27.11.2023 - 21:46
Kaynak: Objektif Ajans
236

Düzce Gençlik ve Spor İl Müdürlüğünde ayın personeli belli oldu. İl Müdürlüğü Düzce Yüzme Havuzu personeli İlker Yakalıoğlu ayın personeli seçildi.

Düzce Gençlik ve Spor İl Müdürlüğü personelinin moral ve motivasyonunu yüksek seviyede tutmak, personeli daha özverili çalışmaya teşvik etmek amacıyla İl Müdürü İsa Yazıcı tarafından başlatılan uygulama kapsamında ayın başarılı personeli belirlendi. Komisyon tarafından yapılan değerlendirmede İl Müdürlüğü Düzce Yüzme Havuzu personeli İlker Yakalıoğlu, ayın en başarılı personeli seçildi. Düzce Gençlik ve Spor İl Müdürü İsa Yazıcı, "Biz her ay ayın personeli olarak bir arkadaşımızı seçiyoruz. Bu ay da İlker arkadaşımızı seçtik. Onu seçmemizin sebebi göstermiş olduğu üstün gayret ve işlerindeki özveridir. Biz de bundan dolayı İlker arkadaşımızı ayın personeli seçtik." dedi.Editör: E. TAYHAN

Yorum Yap

Yorum yazarak yorumunuzla ilgili doğrudan veya dolaylı tüm sorumluluğu tek başınıza üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan Düzce Objektif Gazetesi (www.duzceobjektif.com) hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.

Resmi İlanlar