AYIN PERSONELİ “FATİH KERİM ÖZTÜRK”

Düzce Gençlik ve Spor İl Müdürlüğünde ayın personeli belli oldu. Buna göre Düzce medyasının da yakından tanıdığı Basın ve Halkla İlişkiler Birimi personeli Fatih Kerim Öztürk ayın personeli seçildi.

AYIN PERSONELİ “FATİH KERİM ÖZTÜRK”
19.06.2023 - 17:11
Kaynak: Objektif Ajans
978
3

Düzce Gençlik ve Spor İl Müdürlüğünde ayın personeli belli oldu. Protokol, Basın ve Halkla İlişkiler Birimi personeli Fatih Kerim Öztürk, ayın personeli seçildi.

Düzce Gençlik ve Spor İl Müdürlüğü personelinin moral ve motivasyonunu yüksek seviyede tutmak, personeli daha özverili çalışmaya teşvik etmek amacıyla İl Müdürü İsa Yazıcı tarafından başlatılan uygulama kapsamında ayın başarılı personeli belirlendi. Komisyon tarafından yapılan değerlendirmede Protokol, Basın ve Halkla İlişkiler Birimi personeli Fatih Kerim Öztürk, ayın en başarılı personeli seçildi. Düzce Gençlik ve Spor İl Müdürü İsa Yazıcı, "Biz her ay ayın personeli olarak bir arkadaşımızı seçiyoruz. Bu ay da Fatih arkadaşımızı seçtik. Fatih’i seçmemizin sebebi göstermiş olduğu üstün gayret ve işlerindeki özveridir. Biz de bundan dolayı Fatih kardeşimizi ayın personeli seçtik." dedi.Editör: E. TAYHAN

Yorum Yap

Yorum yazarak yorumunuzla ilgili doğrudan veya dolaylı tüm sorumluluğu tek başınıza üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan Düzce Objektif Gazetesi (www.duzceobjektif.com) hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.

Yorumlar (3)

 • Arkadaşın
  Arkadaşın
  20.06.2023 20:28

  Fedakardır çalışkandır güvenilir...! Selamlar .

 • Burhan
  Burhan
  20.06.2023 05:41

  Tebrik ediyor başarılarının sürmesini diliyoruz.

 • Erdal
  Erdal
  19.06.2023 17:13

  Başarıya layık bir kişi Fatih Bey. Tebrik ediyoruz.

Resmi İlanlar