ZEKERİYA ÖKTEN'İN AĞABEYİ “SÜLEYMAN ÖKTEN” VEFAT ETTİ

PEKİNTAŞ DÜZCE FABRİKA MÜDÜRÜ FARUK DARIYERLİ'NİN DAYISI DÜZCE’NİN SEÇKİN ESNAFLARINDAN HACI SÜLEYMAN ÖKTEN VEFAT ETTİ.

ZEKERİYA ÖKTEN'İN AĞABEYİ  “SÜLEYMAN ÖKTEN” VEFAT ETTİ
18.12.2023 - 00:47
Güncelleme 18.12.2023 - 01:27
Kaynak: Objektif Ajans
619

Düzce’nin Hacı Atıf köyünden Düzce İmam-Hatip Lisesi emekli müdürü Zekeriya Ökten'in ağabeyi; Ali, İlyas ve Salih Ökten'in babaları, Sezai Demirelli'in kayınpederi, PEKİNTAŞ Düzce Fabrika Müdürü Faruk Darıyerli  ve Murat Darıyerli'nin; Hakan ile Orhan Akgündüz'ün dayıları, Düzce’nin seçkin esnaflarından Hacı Süleyman Ökten hayatını kaybetti.

Düzce’nin emektar esnaflarından olan merhum Süleyman Ökten’in cenazesine kalabalık bir cemaat eşlik ederek ailenin acılarına ortak oldu. 85 yaşında hayata veda eden Hacı Süleyman Ökten, ticaretteki dürüstlüğü ve halkla olan iletişimi ve sıcak kanlılığı ile sevilen sayılan bir kişiliğe sahipti.

Merhumun cenazesi 17. Aralık. 2023. Pazar günü 13.30 da Kalıcı Konutlar 2. bölgedeki evinden alınarak ikindi namazının ardından Merkez Büyük Camii’de kılınan cenaze namazına müteakip şehir mezarlığına defnedildi.

Bizler de Objektif Medya ailesi olarak merhuma Cenab-ı Allah’tan rahmet; ailesine, akraba, eş ve dostlarına sabr-ı cemil niyaz ediyoruz. 


Editör: E. TAYHAN

Yorum Yap

Yorum yazarak yorumunuzla ilgili doğrudan veya dolaylı tüm sorumluluğu tek başınıza üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan Düzce Objektif Gazetesi (www.duzceobjektif.com) hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.

Resmi İlanlar