DURAKLAR KÖYÜ'NDEN FATİH AKTAŞ VEFAT ETTİ

ÜÇ AY EVVEL ANNESİ KADRİYE AKTAŞ’I KAYBEDEN FATİH AKTAŞ,GEÇİRDİĞİ KALP KRİZİ SONUCU TEDAVİ İÇİN İSTANBUL'A GETİRİLDİĞİ ESNADA YOLDA SAKARYA'NIN HENDEK İLÇESİNDE GEÇİRDİĞİ İKİNCİ BİR KALP KRİZİ SONUCU HAYATA VEDA ETTİ.

DURAKLAR KÖYÜ'NDEN FATİH AKTAŞ VEFAT ETTİ
18.12.2023 - 01:11
Güncelleme 19.12.2023 - 12:33
Kaynak: Objektif Ajans
1191
1

(Genç yaşta hayatını kaybeden Fatih Aktaş bir müddet ağaç alım-satım işi ile de uğraştı.Fatih Aktaş için 'Çiftçiliğin her yönünü tatmış biri' denilse yeridir. Foto-Arşiv: Objektif Ajans)

Düzce merkeze bağlı Duraklar (Tahirağa) Köyü’nden tarım sektöründe özverili ve fedakar çalışmalarıyla tanınan, merhum Turan Aktaş’ın oğlu  Fatih Aktaş uzun zamandır mücadele ettiği kalp rahatsızlığına yenik düşerek gece yarısı acilen kaldırılmakta olduğu İstanbul yolu’nda Hendek’te geçirdiği ikinci bir kalp krizi sonucu 16. Aralık. 2023. Cumartesi günü hayatını kaybetti.

ÜÇ AY EVVEL ANNESİNİ KAYBETMİŞTİ

Önce babası Turan Aktaş’ı, ardından üç ay evvel annesi Kadriye Aktaş’ı kaybederek iki büyük acı yaşayan Fatih Aktaş’ı son yolculuğunda çevre köylerden,Düzce merkez ve Akçakoca ilçesi başta olmak üzere akraba eş ve dostları ile çok sayıda seveni yalnız bırakmadı.Merhum Turan-Kadriye Aktaş çiftinin evlatları,Özlem Aktaş’ın eşi, Gökhan ve Görkem Aktaş’ın babası, Fahrettin Aktaş ve Şükran Özkan'ın kardeşi olan Fatih Aktaş yoğun sağnak yağış altında sevenlerin hüznü ve duasıyla Duraklar Köyü Mezarlığı’na defnedildi.

Çevrede tarımsal faaliyetlerdeki azimli çalışmasının yanında kalp hastası olmasına rağmen sosyal hayattan hiç kopmadan her türlü yardım faaliyetlerinden hiç kopmadan kalp pili boynunda asılı halde  traktör sırtında evlatlarıyla birlikte hayatla mücadele etmesiyle tanınan Fatih Aktaş 16. Aralık. 2023 Cumartesi günü, sağnak yağış altında cenazeye iştirak eden çok sayıda kendisini seven kalabalık bir cenazenin ardından son yolculuğuna uğurlandı.

Bizler de Objektif Medya ailesi olarak merhum Fatih Aktaş’a Cenab-ı Allah’tan rahmet; ailesine akraba ve sevenlerine sabırlar diliyoruz.

 

 (Merhum Fatih Aktaş, çocukluğundan beri araç kullanmayı çok seven özellikle traktör kullanmaktaki mahareti bölgede bilinen sayılı  biriydi.Foto-Arşiv:Objektif Ajans) 


Editör: E. TAYHAN

Yorum Yap

Yorum yazarak yorumunuzla ilgili doğrudan veya dolaylı tüm sorumluluğu tek başınıza üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan Düzce Objektif Gazetesi (www.duzceobjektif.com) hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.

Resmi İlanlar