ÖZSOY AİLESİ’NİN ACI GÜNÜ

GAZETEMİZ OBJEKTİF'İN KÖŞE YAZARI NEJAT ÖZSOY’UN BABASI “AHMET ZAHİT ÖZSOY” 80 YAŞINDA BUGÜN HAYATA VEDA ETTİ.

ÖZSOY AİLESİ’NİN ACI GÜNÜ
4.02.2024 - 22:10
Güncelleme 4.02.2024 - 22:49
Kaynak: Objektif Ajans
1301
2

Düzce merkeze bağlı Aydınpınar (Şaguc) Köyünden (Gut’e sülalesinden) Hacı Refik’in Oğlu, Mahmut Emin Özsoy’un Kardeşi, Mahizer Öztürk, merhum İbrahim Özsoy ve İsmail Özsoy’un abisi, Gazetemiz Objektif’in köşe yazarı Nejat Özsoy ile Serkan ve Gökhan’ın babaları, İş İnsanı Murat Özsoy, Taner Özsoy ile  Düzce TSO eski meclis başkanı, İGM eski başkanı iş insanı Nusret Özsoy’un amcası  Ahmet Zahit Özsoy hayatını kaybetti.

(Foto-Arşiv: Ahmet Zahit Özsoy-80 yaşında hayatını kaybetti. Özsoy, çevrede sessiz, sakin ve toplum insanı olarak biliniyor ve tanınıyordu.Allah mekanını cennet eylesin.)

Merhum Özsoy, 4.şubat. 2024 pazar günü Aydınpınar (Şaguç) köyü merkez camiinde öğle namazı sonrası baba evinde helallik alınmasının ardından aynı köy mezarlığına getirilen merhumun naaşı; aynı köy mezarlığında kılınan cenaze namazının ardından yoğun cemaatın iştiraki ile son yolculuğuna uğurlandı.

80 yaşında hayata veda eden merhum Ahmet Zahit Özsoy için önce namaz sonrası baba evinde helallik alındı. Cenazeye Düzce milletvekili Ak Parti Genel Merkez Kadın Kolları Başkanı Ayşe Keşir, Düzce Belediye Başkanı Dr. Faruk Özlü, iş, ticaret ve siyasi arenadan çok sayıda vatandaşın yanı sıra her siyasi partiden il ve ilçe başkanları, belediye başkanları ve belediye başkan adayları da cenazede hazır bulunarak; Özsoy ailesinin acılarına ortak oldular.

 

(Düzce Belediye Başkanı Dr. Faruk Özlü'de merhum Özsoy'un cenazesine iştirak ederek ailenin acılarına ortak oldu.Foto-Arşiv-Haber: Objektif Ajans, Objektif Gazetesi) 


Editör: E. TAYHAN

Yorum Yap

Yorum yazarak yorumunuzla ilgili doğrudan veya dolaylı tüm sorumluluğu tek başınıza üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan Düzce Objektif Gazetesi (www.duzceobjektif.com) hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.

Yorumlar (2)

 • Fahri
  Fahri
  6.02.2024 21:06

  Mekanı cennet olsun.

 • Selim
  Selim
  6.02.2024 21:01

  İyi tanıdığımız bir insandı. Örnek insandı. Allah mekanını cennet eylesin.

Resmi İlanlar