ESKİ MİLLETVEKİLİ “MÜFİT BAYRAKTAR” VEFAT ETTİ

DÜZCE “MÜFİT BAYRAKTAR”I UNUTMAYACAK

ESKİ MİLLETVEKİLİ “MÜFİT BAYRAKTAR” VEFAT ETTİ
22.09.2021 - 14:24
Haber Merkezi
770
3

Bir zamanların efsane milletvekillerinden Müfit Bayraktar vefat etti. Cenazesi bugün. ikindi namazına müteakip kılınacak cenaze namazının ardından Karşıyaka mezarlığında defnedilecek.

Adalet Partisi (AP)Bolu eski milletvekillerinden Müfit Bayraktar, Ankara’da hayatını kaybetti. Düzce’de yakın dostları bulunan eski Milletvekili Bayraktar’ın ani vefatı büyük üzüntü yarattı.

Bolu Milletvekili olmasına rağmen sürekli Düzce’yle yakın ilişkileri yüzünden Düzceli olarak da tanınan Bayraktar, aslen Rize İyidere’lidir.

      MÜFİT BAYRAKTAR KİMDİR

Bolu Milletvekili olduğu dönemde daha önce Düzce Orman Tekniker okulu mezunu olmasının yanında Düzce’de de görev yapmış olması yüzünden Düzce’li olarak da bilinen Mü fit Bayraktar,  aslen Rize İyidere'lidir. Çocukluğu annesinin memleketi olan Karamürsel'de geçmiştir.

Düzce Orman Tekniker Okulu mezunudur. Düzce Koruma Amirliği, Devrek Orman Bölge Şefliği, Türkiye Ormancılar Cemiyeti Sosyal İşler Başkanlığı, Türkiye Orman Muhafaza Bakım ve Depo Memurları Sendikası Genel Başkanlığı, Orman Muhafaza ve Depo Memurları Cemiyeti Genel Başkanlığı, Teknik Ormancılar Cemiyeti Genel Başkanlığı, Yeşil Ülkü Gazetesi sahipliği ve Mesul Müdürlüğü, Profesyonel Futbolculuk, Kavakçılık Araştırma Enstitüsü Teknik Elemanlığı, Türkiye Libya Dostluk Derneği Başkanlığı, TBMM 14.ve 15. Dönem Bolu Milletvekiliği yapmıştır. Bayraktar evli ve iki çocuk babasıydı.

Merhum Milletvekilimiz Müfit Bayraktar’ın cenazesi (21.Eylül.2021) Salı günü ikindi namazına müteakip kılınan cenaze namazının ardından Karşıyaka mezarlığında toprağa verildi.

Objektif ailesi olarak merhuma Yüce Allah’tan rahmet; yakınlarına ve sevenlerine başsağlığı ve sabırlar diliyoruz.

 

 

 

   


Editör: E. TAYHAN

Yorum Yap

Yorum yazarak yorumunuzla ilgili doğrudan veya dolaylı tüm sorumluluğu tek başınıza üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan Düzce Objektif Gazetesi (www.duzceobjektif.com) hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.

Yorumlar (3)

 • Düzceli Ormancı Selami
  Düzceli Ormancı Selami
  24.09.2021 15:15

  Genel merkezi Düzce de olan Orman Muhafaza Memurları Derneği Genel Merkezi var.Siz ne yaparsınız. Sizin için büyük mücadele vermiş Müfit Bayraktar'ın vefat ettiğinden haberiniz var mı,Derneğin her kongresine gelmiş bir milletvekili idi o. Mekanı cennet olsun

 • İlhan Karakaya
  İlhan Karakaya
  23.09.2021 00:12

  Mekanı cennet olsun.

 • kemal şahin
  kemal şahin
  22.09.2021 16:40

  Mekanı cennet olsun.Allah rahmet eylesin. Halkı sürekli dinleyen ve sorun çözen halkın sorununu meclise taşıyan bir milletvekili olarak anılacak hep o..

Resmi İlanlar