TGC BAŞKANI OLCAYTO’NUN ACI GÜNÜ

TURGAY OLCAYTO’NUN EŞİ “NURHAN OLCAYTO” VEFAT ETTİ.

TGC BAŞKANI OLCAYTO’NUN ACI GÜNÜ
23.12.2021 - 14:57
Güncelleme 23.12.2021 - 16:01
Haber Merkezi
602
1

DÜZCE GAZETECİLER CEMİYETİ (DGC)BAŞSAĞLIĞI MESAJI YAYIMLADI

Türkiye Gazeteciler Cemiyeti üyesi, Sürekli Basın Kartı sahibi, TGC Başkanı Turgay Olcayto’nun eşi Nurhan Olcayto 23 Aralık 2021 Perşembe günü vefat etti. Türkiye Gazeteciler Cemiyeti Yönetim Kurulu Nurhan Olcayto’nun ölümünün ardından bir mesaj yayınladı. Mesajda şu görüşler yer aldı:

“Değerli üyemiz ve Türkiye Gazeteciler Cemiyeti Başkanımız Turgay Olcayto'nun eşi Nurhan Olcayto’yu kaybetmenin üzüntüsü içindeyiz. Mesleğimize uzun yıllar başarıyla hizmet veren Nurhan Olcayto’nun ailesinin, dostlarının ve meslektaşlarının acısını paylaşıyoruz. Ailesine ve sevenlerine, başsağlığı ve sabır diliyoruz.”

Nurhan Olcayto’nun cenazesi 23 Aralık 2021 Perşembe günü Nakkaştepe Mezarlığı’nda toprağa verildi.

NURHAN OLCAYTO KİMDİR?

1943 yılında İstanbul’da doğdu. İstanbul Üniversitesi Hukuk Fakültesi ön lisans mezunu. Mesleğe 1971 yılında TRT İstanbul Radyosu Program Bölümü’nde başladı. Mesleğini program yapımcısı (prodüktör) olarak sürdürdü. Klasik Müzik programları hazırladı. Sürekli Basın Kartı sahibi olan Nurhan Olcayto, Türkiye Gazeteciler Cemiyeti Başkanı Turgay Olcayto ile evli ve iki çocuk annesiydi.

 

DGC’DEN BAŞSAĞLIĞI MESAJI

Düzce Gazeteciler Cemiyeti Başkanı Türkiye Gazeteciler Cemiyeti (TGC)Düzce İl Temsilcisi Erol Tayhan, TGC Başkanı Turgay Olcayto’nun eşi Gazeteci Nurhan Olcayto’nun vefatı ile ilgili olarak yaptığı açıklamada; “meslekte sergilediği başarı grafiği unutulmayacaktır. TGC Başkanımız Turgay Olcayto’nun kıymetli eşleri Nurhan Olcayto’yu kaybetmenin derin üzüntüsünü yaşıyoruz. Merhumeye Yüce Allah’tan rahmet; Olcayto ailesine, yakınlarına ve sevenlerine sabırlar diliyoruz.”

 

 

 


Editör: E. TAYHAN

Yorum Yap

Yorum yazarak yorumunuzla ilgili doğrudan veya dolaylı tüm sorumluluğu tek başınıza üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan Düzce Objektif Gazetesi (www.duzceobjektif.com) hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.

Yorumlar (1)

  • Düzceden Bir Gazeteci
    Düzceden Bir Gazeteci
    23.12.2021 15:26

    Turgay Başkana başsağlığı ve sabırlar diliyorum. Merhumeye rahmet diliyorum.

Resmi İlanlar