DÜZCE ÜNİVERSİTESİ ÖĞRENCİSİ "FURKAN KARAKURT" ÜZDÜ

Düzce Üniversitesi öğrencisi Furkan Karakurt, doğum yeri olan Kastamonu’nun Kozluca Köyü’nde toprağa verildi.

DÜZCE ÜNİVERSİTESİ ÖĞRENCİSİ "FURKAN KARAKURT" ÜZDÜ
25.05.2023 - 15:16
Güncelleme 25.05.2023 - 15:23
666
1

Düzce Üniversitesi’nin sevilen öğrencilerinden önceki gün vefat eden  “Sanat Tasarım ve Mimarlık Fakültesi, Radyo Televizyon ve Sinema Bölümü 3. Sınıf öğrencisi” Furkan Karakurt’un ani vefatı Düzce  üniversite camiasında ve doğum yeri olan Kastamonu’da büyük üzüntüye yol açtı. Düzce Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Nedim Sözbir’de  yaptığı açıklamada üzüntüsünü dile getirerek Furkan Karakurt için başsağlığı mesajı yayımladı. 

Düzce Üniversitesi  Sanat Tasarım ve Mimarlık Fakültesi, Radyo-Televizyon ve Sinema Bölümü’nün sempatik başarılı öğrencisi Furkan Karakurt, Kastamonu’nun Kozluca Köyünde kalabalık cemaatın katılımıyla dualar eşliğinde son yolculuğuna uğurlandı. 

Objektif Ailesi olarak merhuma Cenab-ı Allah’tan rahmet; yakınlarına, sevenlerine, Üniversite camiamıza ve Kastamonu’daki anne baba ve yakınlarına başsağlığı ve sabırlar diliyoruz.  

FURKAN KARAKURT İÇİN REKTÖRDEN BAŞSAĞLIĞI

Düzce Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Nedim Sözbir, Furkan Karakurt'la ilgili başsağlığı mesajı yayımladı: 

Genç yaşında ebediyete uğurlanan Furkan Karakurt’un vefatı üzerine Düzce Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Nedim Sözbir başsağlığı mesajı yayımladı.

Rektör Prof. Dr. Sözbir mesajında ; “Üniversitemiz Sanat Tasarım ve Mimarlık Fakültesi, Radyo Televizyon ve Sinema Bölümü 3. sınıf öğrencisi Furkan KARAKURT'un vefatının derin üzüntüsünü yaşamaktayız. Öğrencimiz Furkan KARAKURT'a Allah'tan rahmet, ailesine ve yakınlarına sabır ve başsağlığı dileriz” dedi.

 

 

 


Editör: E. TAYHAN

Yorum Yap

Yorum yazarak yorumunuzla ilgili doğrudan veya dolaylı tüm sorumluluğu tek başınıza üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan Düzce Objektif Gazetesi (www.duzceobjektif.com) hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.

Yorumlar (1)

  • Kastamonu'dan Arkadaşı
    Kastamonu'dan Arkadaşı
    25.05.2023 15:29

    Mekanın cennet olsun .

Resmi İlanlar