DÜZCE EŞRAFINDAN "SADETTİN ÖZMEN" HAYATINI KAYBETTİ

Düzce’nin Aziziye Mahallesinin sevilen saygın ailelerinden Hacı Sadettin Özmen'in aniden rahatsızlanarak kaldırıldığı yoğun bakımda tüm müdahalelere rağmen kurtarılamadı. Merhum öğle namazına müteakip Aziziye Mahalle mezarlığına defnedildi.

DÜZCE EŞRAFINDAN "SADETTİN ÖZMEN" HAYATINI KAYBETTİ
31.05.2023 - 19:40
Güncelleme 31.05.2023 - 20:02
747
1

Düzce’nin saygın esnaflarından Aziziye Mahallesinden Hacı Sadettin Özmen aniden rahatsızlanarak kaldırıldığı yoğun bakımda tüm müdahalelere rağmen kurtarılamadı.

Düzce’nin Aziziye Mahallesi’nden eski muhtar (Natho) Kaşif Özmen'in oğlu, Merhum Müşerref, Servet, Leyla, Nejla, Ahmet ve Mehmet Özmen 'ın abileri, Halk Eğitim Merkezi’nin emekli Biçki Dikiş Kursu Öğretmenlerinden Aynur Özmen'in eşi, Esra ve Ömer Özmen'in babaları, Hacı Sadettin Özmen hayatını kaybetti.Düzce'nin Merkez Büyük Camii çevresindeki saygın esnaflarından olan Sadettin Özmen’in ani vefatı dost akraba ve sevenleri arasında büyük üzüntüye neden oldu.

Merhumun cenazesi 31.Mayıs.2023 Çarşamba günü Günlü Camii’nde öğle namazı sonrası Aziziye Mahalle Mezarlığı’nda kılınan cenaze namazının ardından aynı mahalle mezarlığına defnedildi.

Cenazeye akraba, arkadaş; dost ve yakınlarının yanı sıra Düzce’den esnaf ve iş dünyasından çok sayıda seçkin seveni merhumu son yolculuğunda dua ve niyazlarıyla yalnız bırakmadı.

Objektif Ailesi olarak merhuma Yüce Allah’tan rahmet; eş dost ve yakınlarına sabırlar diliyoruz.

Özmen ailesinin sevilen şahsiyetlerinden olan Hacı Sadettin Özmen'in ardından artık anılarla gönüllerde yaşayacak.Tekrar mekanı cennet olsun.(Foto:Erol Tayhan- Objektif Ajans)

Sadettin Abi artık anılarda yaşayacak. Mekanı cennet olsun...!


Editör: E. TAYHAN

Yorum Yap

Yorum yazarak yorumunuzla ilgili doğrudan veya dolaylı tüm sorumluluğu tek başınıza üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan Düzce Objektif Gazetesi (www.duzceobjektif.com) hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.

Yorumlar (1)

  • Yusuf
    Yusuf
    1.06.2023 23:01

    Hacı Abi derdik.Ben ismi Hacı zannederdim. Ölünce bu haberden anlıyorum ki ismi değil gerçek hacıymış...Çok mütevazi bir insandı. Çok karakterli bir insandı.Allah eşine ve evlatlarına sabır versin. Mekanı cennet olsun..

Resmi İlanlar