İŞ İNSANI CAVİT DEMİR'İ DUALARLA UĞURLADIK

Bolu ve Düzce'de sağlık sektörüne yaptığı yatırımlarla bölgede büyük bir açığı gideren iş insanı Cavit Demir son yolculuğuna gözyaşları arasında uğurlandı. Merkez TV'nin de kurucusu olan iş insanı Cavit Demir, uzun zamandır amansız hastalıkla mücadele ediyordu.Demir'i Bolu ve Düzce'den gelen çok sayıda seveni onu son anında dua ve niyazlarıyla yalnız bırakmadı.

İŞ İNSANI CAVİT DEMİR'İ  DUALARLA UĞURLADIK
31.07.2023 - 15:26
Güncelleme 31.07.2023 - 16:05
563

 

Bolu'nun tanınmış iş insanlarından Düzce ve Bolu’da faaliyetine devam eden Özel Çağsu ve Fatma Hatun Hastaneleri ile Merkez TV Kurucusu ve yönetim kurulu başkanı iş insanı Cavit Demir,  uzun zamandır mücadele ettiği amansız hastalıktan kurtarılamadı. Bölgede sağlık sektörüne yaptığı yatırımlarla tanınan bölgenin sayılan ve sevilen iş insanı Cavit Demir için önce Bolu Çağsu Hastanesi önünde tören düzenlendi.

Törende Hastane müdürleri ve başhekimleri yaptıkları konuşmalarda Demir’in fedakarlığı ve yardımseverliğinin yanında sağlığa ve sağlık sektörüne yaptığı yatırım ve katkılar dile getirildi. Veda töreninde Demir’in ailesi evlatları ve yakınlarının yanı sıra Bolu ve Düzce’den çok sayıda seveni kalabalık bir cemaat Cavit  Demir için dua ve niyazda bulundu .

Demir için Özel Çağsu Hastanesinde uğurlama töreni gerçekleştirildi. Törende Demir’in ailesinin yanı sıra, MHP Bolu Milletvekili İsmail Akgül, il protokolü, siyasi parti temsilcileri, yakınları ve hastane çalışanları hazır bulundu.

 

İSMAİL ALTIN

Düzce Çağsu Hastanesi Müdürü İsmail Altın, uzun zamandır kendisiyle birlikte çalışmış olmanın getirdiği büyük üzüntü içinde olduğunu dile getirerek “Cavit abi yeri doldurulmayacak özellikte ve güzellikte fedakar ve cancı bir insandı. Bolu’dan sonra Düzce’ye de güzel bir hastane kazandırarak her iki ilde sağlık sektöründe büyük bir boşluğu doldurmanın hep hazzını yaşadı. Her yaptığı yatıırmda mutlu oldu bize de o mutluluğu yaşatmasını bildi. Şu anda üzüntüden gönüllerimiz hüzünle gözlerimiz de yaşla doluysa bunda Cavit Abi’nin bizde bıraktığı anının bir yansımasıdır. Seni hiçbir zaman unutmayacağız Cavit abi. Mekanın Cennet olsun” dedi. 

 

ERDAL KAYA

Uzun yıllar beraber çalıştığı Uzman Dr. Erdal Kaya, “Çağsu ve Fatma Hatun Hastanelerinin Yönetim Kurulu Başkanı Cavit Demir, yaklaşık 2 yıldır mücadele ettiği hastalık sebebiyle, aramızdan ayrıldı. Başta eşi ve çocukları olmak üzere tüm ailesine, eş, dost ve arkadaşlarıma, tüm çalışanlarıma baş sağlığı ve sabırlar diliyorum. Allah rahmetini esirgemesin, mekanı cennet olsun” ifadelerini kullandı.

ÖMER POLAT

Doç. Dr. Ömer Polat ise, “Hepimizin başı sağ olsun. Bu hastanenin önünde ikinci Demir’in cenazesindeyim ben. Uğur kardeşim Cavit Demir’in yeğeniydi. Onu kaybettiğimizde Cavit Demir ile burada birlikte ağlamış ve acımızı paylaşmıştık. İş ilişkisinin dışında kadim dostum Cavit Demir’i kaybetmenin üzüntüsü ve kederi içindeyim” diyerek duygularını dile getirdi.

Merhum Cavit Demir için Bolu Çağsu Hastanesinde saat 15.00 da yapılan törenin ardından ikindi namazına müteakip Yukarı Soku Mahallesi camiinde ikindi namazı sonrası kılınan cenaze namazının ardından yukarı soku mezarlığına defnedildi.

Objektif ailesi olarak merhuma Yüce Allah’tan rahmet; ailesi başta olmak üzere kıymetli eşi ve evlatları ile sevenlerine sabırlar diliyoruz.

 
Editör: E. TAYHAN

Yorum Yap

Yorum yazarak yorumunuzla ilgili doğrudan veya dolaylı tüm sorumluluğu tek başınıza üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan Düzce Objektif Gazetesi (www.duzceobjektif.com) hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.

Resmi İlanlar