MESLEKTAŞIMIZ SERPİL YILDIRIM'I UĞURLADIK

Serpil Yıldırım, bundan böyle organlarını bağışlayan fedakar bir gazeteci olarak da anılacak, O unutulmayacak.Mekanın cennet

MESLEKTAŞIMIZ SERPİL YILDIRIM'I UĞURLADIK
14.08.2023 - 00:29
Güncelleme 14.08.2023 - 00:40
607
2

TV100 televizyonunda kurgu şefi olarak görev yaptığı esnada rahatsızlanarak hastaneye kaldırılan ardından yoğun bakıma alınan Düzceli Serpil Yıldırım, tüm müdahalelere rağmen kurtarılamadı. Sağlığında tüm organlarını bağışlayan fedakar genç Medya Mensubu Düzceli Yıldırım, bugün (13. Ağustos. 2023. Pazar) gözyaşları arasında meslektaşları ve sevenlerin hüznü arasında son yolculuğuna uğurlandı. Merhumeyi son anında meslektaşları ve sevenleri yalnız bırakmadı.

Aziziye Mahallesinden , Havva ve Bahattin Yıldırım’ın kızları, Şennur, Zeki, Seher ve Serdar’ın kız kardeşleri TV100 çalışanı Düzceli Serpil Yıldırım bugün Şıralıķ camiinde öğle namazına müteakip kılınan cenaze namazının ardından Şıralık ( Kasapköyü) mahalle mezarlığına defn edildi.

SAĞLIĞINDA ORGANLARINI BAĞIŞLAMIŞTI

Sağlığında organların tamamını bağışladığı vefat ettikten sonra anlaşılan Serpil Yıldırım’ın organları kendisi defnedildiğinde 7 kişiye yeni umut olduğu öğrenildi.Uzun süre Düzce’de iki yerel televizyonda da kurgu ve montaj bölümünde göörev yapan Serpil Yıldırım, bir müddet önce İstanbul’dan gelen teklif üzerine TV100’de kurgu şefi olarak görev yapıyordu.Görev anında aniden rahatsızlanan Yıldırım, kaldırıldığı hastanede tüm müdahalelere rağmen kurtarılamadı.

Bir müddet kaldırıldığı hastanede yoğun bakım ünitesinde tedavisi süren Yıldırım’ın vefatının ardından tüm organlarıın bağışladığı ortaya çıktı.Beyin ölümü gerçekleştiği ailesine durumun bildirilmesi ve onayların alınması üzerine bugün doğum yeri olan Şıralık Mahalle mezarığına getirelen na’şı gözyaşları arasında ebed-i istirahatgahına uğurlandı.

Objektif ailesi olarak bizler de meslektaşımız kardeşimiz Serpil Yıldırım’ın ani vefatından büyük müteessir olduk.Allah mekanını cennet eylesin. Kardeşlerine de sabırlar diliyoruz. 


Editör: E. TAYHAN

Yorum Yap

Yorum yazarak yorumunuzla ilgili doğrudan veya dolaylı tüm sorumluluğu tek başınıza üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan Düzce Objektif Gazetesi (www.duzceobjektif.com) hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.

Yorumlar (1)

  • Serdar
    Serdar
    14.08.2023 22:51

    Mekanı cennet olsun. O unutulmayacak.

Resmi İlanlar