TVF HUKUK DİREKTÖRÜ TARIK TEKİN’İN ACI GÜNÜ

TARIK TEKİN’İ TVF ÇALIŞANLARI, DOSTLARI VE YAKINLARI BAŞTA OLMAK ÜZERE CENAZEDE YALNIZ BIRAKMAYARAK AİLENİN ACISINI PAYLAŞTI.

TVF HUKUK DİREKTÖRÜ TARIK TEKİN’İN ACI GÜNÜ
14.08.2023 - 10:49
Güncelleme 15.08.2023 - 15:02
594

Türkiye Varlık Fonu (TVF) Hukuk Direktörü, Nart Spor Yönetim Kurulu Başkanı Tarık Tekin, uzun zamandır rahatsız olan babası İsmail Tekin’i kaybetmenin acısını yaşadı. Cenaze Düzce Merkeze bağlı Çakırhacıibrahim (Kestane) Köyü’nde defn edildi. TVF Hukuk Direktörü Tarık Tekin’i bu acı gününde İstanbul’dan gelen TVF çalışanları cenazeye iştirak ederek Tarık Tekin’in acısını paylaştı.

Düzce Merkeze bağlı Çakırhacıibrahim (Kestane) Köyü’nden  Merhum Eyüp Tekin ile Merhume Meryem Tekin’in oğlu Saadet Tekin’in eşi, Nebahat  ve  Nurhayat Tekin’in ağabeyleri , Türkiye Varlık Fonu Hukuk Direktörü Tarık Tekin, Tansu Tekin ve Setenay Acar’ın babaları , İsmail Tekin 11.Ağustos.2023. Cuma günü namaz sonrası kılınan cenaze namazının ardından Çakırhacıibrahim Köyü mezarlığı’na defnedildi.

Tekin ailesinin sevilen ve sayılan büyüklerinden olan İsmail Tekin’in vefatı akraba, dost ve yakınları başta olmak üzere sevenlerini büyük hüzne boğdu.

Cenaze için önce Düzce merkez Aydınpınar Caddesi Uzay Sokak’ta bulunan baba evinde helallik alınarak doğum yeri olan Çakırhacıibrahim Köyü’ne getirildi. Burada kılınan Cuma namazının ardından kalabalık cemaat eşliğinde aynı köy mezarlığına  defn edildi.

Objektif Ailesi olarak merhuma Yüce Allah’tan rahmet; Tekin ailesi ve yakınlarına sabr-ı cemil niyaz ediyoruz.

 


Editör: E. TAYHAN

Yorum Yap

Yorum yazarak yorumunuzla ilgili doğrudan veya dolaylı tüm sorumluluğu tek başınıza üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan Düzce Objektif Gazetesi (www.duzceobjektif.com) hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.

Resmi İlanlar