BRTV AİLESİNİN “ACI GÜNÜ…!”

ÇETİNKAYA KARDEŞLERİN ANNE ACISI. BELGESEL ÇEKİMİ İÇİN BELGESELCİ İSMAİL KAHRAMAN’LA BİRLİKTE FİNLANDİYA’YA GİDEN MEHMET ÇETİNKAYA, ANNESİNİN VEFATI ÜZERİNE CENAZEYE İŞTİRAK ETMEK İÇİN TÜRKİYE’YE DÖNDÜ.

BRTV AİLESİNİN “ACI GÜNÜ…!”
27.09.2023 - 00:03
Kaynak: Objektif Ajans
328

BRTV Yönetim Kurulu Başkanı Mehmet Çetinkaya ile Yönetim Kurulu Başkan Yardımcısı Osman Çetinkaya’nın anneleri Döndü Çetinkaya hayatını kaybetti.Acı haberi  belgesel çekimi için gittiği Finlandiya’da olan Mehmet Çetinkaya, annesinin cenazesine katılmak için Türkiye’ye döndü.


BRTV Yönetim Kurulu Başkanı Mehmet Çetinkaya, Devr-i Alem Belgesel programının çekimleri için İsmail kahraman’la birlikte Finlandiya’da bulundukları esnada annesinin vefat haberini alması üzerine annesinin cenazesine katılmak için Türkiye’ye döndü.

 

BRTV Yönetim Kurulu Başkanı Mehmet Çetinkaya ve Yönetim Kurulu Başkan Yardımcısı Osman Çetinkaya’nın anneleri Döndü Çetinkaya 27.Eylül. 2023. Çarşamba günü öğle namazına müteakip 5000 Evler Merkez Camiinde kılınacak cenaze namazının ardından Eflani Osmanlar Köyü Türbelioğlu mezarlığında ebediyete uğurlanacak.

Mehmet Çetinkaya aldığı acı haberi sosyal medyada sözlerle takipçileriyle paylaştı:”   Allah'tan sonra varlık nedenim, canım annemin acı haberi çok uzaklarda geldi. Cenazesi yarın öğle namazına müteakip 5000 Evler Merkez Camiinde kılınacak ardından Eflani Osmanlar Köyü Türbelioğlu mezarlığında ebediyete uğurlayacağız.. Ruhu şâd olsun.

 

Bizler de Objektif Ailesi olarak merhumeye Yüce Allah’tan rahmet; başta Mehmet ve Osman Çetinkaya olmak üzere akraba dost ve sevenlerine sabırlar niyaz ediyoruz.

 

MEHMET ÇETİNKAYA BELGESEL ÇEKİMLERİ İÇİN FİNLANDİYA’DA BULUNUYORDU

TGRT Belgesel’de yayımlanan Devr-i Alem Belgesel Programı kapsamında Finlandiya’daki Türk-İslam kültürü ve Orhun yazıtları üzerine çalışan Finlandiyalı tarihçiler başta olmak üzere Finlandiya hakkında çekim yapmak için Finlandiya’nın Helsinki şehrinde bulunan ve anılan programın yapım ve sunuculuğunu üstlenen İsmail Kahraman ile Karabük BRTV Yönetim Kurulu Başkanı Mehmet Çetinkaya ile birlikte cenaze için Karabük’e döndüler.


Editör: E. TAYHAN

Yorum Yap

Yorum yazarak yorumunuzla ilgili doğrudan veya dolaylı tüm sorumluluğu tek başınıza üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan Düzce Objektif Gazetesi (www.duzceobjektif.com) hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.

Resmi İlanlar