DÜZCE'NİN EN YAŞLILARINDAN BEDİA ŞENOL 101 YAŞINDA VEFAT ETTİ

ŞEMSİ ŞENOL’UN ANNESİ 101 YAŞINDAKİ BEDİA ŞENOL HAYATINI KAYBETTİ

DÜZCE'NİN EN YAŞLILARINDAN BEDİA ŞENOL 101 YAŞINDA VEFAT ETTİ
15.11.2023 - 11:12
Güncelleme 15.11.2023 - 11:19
212

Düzce Şoförler Cemiyetinin İlk kurucusu, Düzce Çay mahallesi eşrafından merhum Hakkı Şenol'un eşi, Duraklar (Tahirağa ) Köyü’nden merhum İhsan Ender’in kızı, servisçi Şemsi Şenol’un annesi Bedia Şenol yüz bir (101) yaşında hayatını kaybetti. Merhume Şenol(14. Kasım. 2023) Salı günü kalabalık cemaatın katılımı ile son yolculuğuna uğurlandı. Düzce’nin en yaşlılarından olan Bedia Şenol’un cenaze namazını Düzce Merkez Müftüsü Turgut Açari kıldırdı.

 

Düzce Şoförler Cemiyetinin İlk kurucusu, Düzce Çay mahallesi eşrafından merhum

Hakkı Şenol'un eşi, Duraklar (Tahirağa ) Köyü’nden merhum İhsan Ender’in kızı, Şükrü, Saim ve Merhum Erdoğan Ender’in ablası, İş İnsanı Ali İhsan Ender’in halası, merhum Bahattin, Bedrettin, Sebahattin ve servisçi Şemsettin (Şemsi)Şenol'un anneleri, Bedia Şenol yüz bir  (101) yaşında hayatını kaybetti.

Düzce’nin hayatta kalan en yaşlılarından olan Bedia Şenol’un vefatı çevrede üzüntüyle karşılandı. Merhumenin cenazesi Çay Mahallesi Çay Cami karşısında bulunan evlerinden alınarak hemen karşısında bulunan Çay Çamii’nde öğle namazı sonrası kılınan cenaze namazının ardından Düzce Merkez Şehir Mezarlığı’na defn edildi.

101 yaşında hayata gözlerini yuman Merhume Bedia Şenol’un cenazesine Şenol ve Ender ailelerinin yanı sıra çevreden kalabalık bir cemaat merhumeye dua ve niyazda bulunurken ailenin de acılarına ortak oldular. 

Objektif Ailesi olarak bizler de merhume büyüğümüze Yüce Allah’tan rahmet; Şenol ve Ender aileleri başta olmak üzere evlat, torun akraba ve sevenlerine sabırlar niyaz ediyoruz.


Editör: E. TAYHAN

Yorum Yap

Yorum yazarak yorumunuzla ilgili doğrudan veya dolaylı tüm sorumluluğu tek başınıza üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan Düzce Objektif Gazetesi (www.duzceobjektif.com) hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.

Resmi İlanlar