MUHARREM ÖZDEMİR’İN ANNESİ "VEFAT ETTİ ...!"

Sarayyeri Mahallesi'nden merhum Yaşar Özdemir’in eşi Muharrem, Fatih ve Faruk Özdemir'in anneleri Kaniye Özdemir hayatını kaybetti.

MUHARREM ÖZDEMİR’İN ANNESİ "VEFAT ETTİ ...!"
18.11.2023 - 21:02
Güncelleme 18.11.2023 - 21:11
245
1

Düzce’nin Sarayyeri mahallesinden merhum Yaşar Özdemir'in eşi, Muharrem, Fatih ve Faruk Özdemir'in anneleri Kaniye Özdemir, uzun zamandır yakalandığı hastalıktan kurtarılamayarak, tedavi görmekte olduğu hastanede hayatını kaybetti.80 yaşında hayata gözlerini yuman merhume annemiz Kaniye Özdemir’in cenazesi (17. Kasım. 2023 ) Cuma günü ikindi namazına müteakip kılınan cenaze namazının ardından Sarayyeri mahalle mezarlığına defnedildi.

İstanbul’da işyeri sahibi olan çevrenin tanınan ve sevilen şahsiyetlerinden olan iş İnsanı Muharrem Özdemir ve Düzce Atatürk Devlet Hastanesi’nde görev yapan Fatih Özdemir ile  İSKİ’de görev yapan Faruk Özdemir’in anneleri Kaniye Özdemir’in cenazesine çevreden çok sayıda seçkin iş insanı ve esnaflar başta olmak üzere Özdemir ailesinin akraba ve dostları iştirak ederek ailenin acılarını paylaştılar.

Bizler de Objektif ailesi olarak merhumeye Yüce Allah’tan rahmet; aile fertlerine ve yakınlarına sabr-ı cemil niyaz ediyoruz.    


Editör: E. TAYHAN

Yorum Yap

Yorum yazarak yorumunuzla ilgili doğrudan veya dolaylı tüm sorumluluğu tek başınıza üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan Düzce Objektif Gazetesi (www.duzceobjektif.com) hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.

Yorumlar (1)

  • Kemalettin
    Kemalettin
    18.11.2023 21:16

    Allah mekanını cennet eylesin. Cenazeyi duymamıştım. Duysam giderdim Allah rahmet eylesin. Muharrem Beyi tanıyorum her bir kardeşe de sabırlar diliyorum.

Resmi İlanlar