“BEDRETTİN KÜÇÜKYEDEK” DEFNEDİLDİ

MUNCURLU KÖYÜ’NDEN ALİMET NADİDE KÜÇÜKYEDEK’İN EŞİ ŞERİFE ZENGİN’İN KARDEŞİ MELEK DURSUN, ÖZER KAPLAN VE NURDAN AYPAR’IN BABASI "BEDRETTİN KÜÇÜKYEDEK" KALABALIK CEMAATIN KATILDIĞI CENAZENİN ARDINDAN SON YOLCULUĞUNA UĞURLANDI.

“BEDRETTİN KÜÇÜKYEDEK” DEFNEDİLDİ
21.11.2023 - 08:54
Güncelleme 21.11.2023 - 09:02
401
1

Düzce’nin Muncurlu  Köyü Besni Mahallesinden  Kamil ve Zühre'nin oğlu, Alimet Nadide Küçükyedek'in eşi, Şerife Zengin'in kardeşi, Melek Dursun, Özer Kaplan ve Nurdan Aypar'ın babaları, Emin Dursun, Alaattin Kaplan ve DESA Deri Düzce Fabrika Genel Müdürü Caner Aypar'ın Kayınpederi (Hatkı) Bedrettin Küçükyedek hayatını kaybetti.

Merhumun cenazesi 17 Kasım Cuma günü Nusrettin mahallesindeki evinde helallik alındıktan sonra İmam Hatip Camii’nde kılınan Cuma namazının ardından Düzce Şehir Mezarlığına defnedildi.

Merhum Bedrettin Küçükyedek’in cenaze namazına ailenin eş dost ve yakınları ile; Aypar, Kaplan ve Dursun aile fertleri, DESA Deri Fabrikası çalışanları, KAFFED (Kafkas Dernekler Federasyonu) yetkilileri, esnaf, sanayici ve iş insanlarının yanı sıra çevreden katılım sağlayan kalabalık cemaat iştirak ederek ailenin acılarına ortak oldular.

Bizler de Objektif Medya Ailesi olarak merhuma Yüce Allah’tan rahmet; eş dost ve evlatları başta olmak üzere sevenlerine başsağlığı ve sabırlar diliyoruz.     

 


Editör: E. TAYHAN

Yorum Yap

Yorum yazarak yorumunuzla ilgili doğrudan veya dolaylı tüm sorumluluğu tek başınıza üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan Düzce Objektif Gazetesi (www.duzceobjektif.com) hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.

Resmi İlanlar