KONAKLI’DA “COŞKUN” AİLESİNİN ACI KAYBI

Merhume Nurhan Coşkun’un cenazesine CHP Düzce Milletvekili Talih Özcan başta olmak üzere akraba eş ve dostları hazır bulundu.

KONAKLI’DA “COŞKUN” AİLESİNİN ACI KAYBI
1.12.2023 - 10:33
Kaynak: Objektif Ajans
404

Düzce’nin Konaklı (Bayramcı) Köyü’nden merhum Yaşar Coşkun'un eşi, Fatma, Feridun, Ferit, Şaban ve Ayşe'nin Annelerı, Kazukoğlu Köyünden Özcan Mayda'nın ablası Nurhan Coşkun hayatını kaybetti. Merhume 30. Kasım. 2023.Perşembe günü öğle namazına müteakip kılınan cenaze namazının ardından aynı köy mezarlığına defnedildi.

Merhumenin cenazesi kalabalık bir cemaat tarafından son yolculuğuna uğurlandı. Cenazeye CHP Düzce Milletvekili Talih Özcan başta olmak üzere, ailenin akraba eş ve dostlarının yanı sıra çevreden katılan yakınları ve sevenleri iştirak ederek aile fertlerinin acılarını paylaştı..

Bizler de Objektif Medya Ailesi olarak merhumeye Yüce Allah’tan rahmet; yakınlarına evlatlarına akraba ve sevenlerine başsağlığı ve sabırlar niyaz ediyoruz.


Editör: E. TAYHAN

Yorum Yap

Yorum yazarak yorumunuzla ilgili doğrudan veya dolaylı tüm sorumluluğu tek başınıza üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan Düzce Objektif Gazetesi (www.duzceobjektif.com) hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.

Resmi İlanlar