GÜREŞ FEDR. TEMS. RAMAZAN TOPAL’IN “AĞABEY" ACISI...!

TÜRKİYE GÜREŞ FEDERASYONU DÜZCE TEMSİLCİSİ RAMAZAN TOPAL'IN AĞABEYİ MUSTAFA TOPAL HAYATINI KAYBETTİ. DURAKLAR KÖYÜ’NDEN İŞ İNSANI MUSTAFA TOPAL SON YOLCULUĞUNA HÜZÜNLE UĞURLANDI

GÜREŞ FEDR. TEMS. RAMAZAN TOPAL’IN “AĞABEY" ACISI...!
28.12.2023 - 10:10
Güncelleme 28.12.2023 - 14:51
Kaynak: Objektif Ajans
529
1

Düzce merkeze bağlı Duraklar Köyü’nden merhum Maksut Topal’ın oğlu, Türkiye Güreş Federasyonu Düzce İl Temsilcisi Ramazan Topal’ın ağabeyi, Anap’ın Düzce eski il teşkilatı yöneticilerinden iş insanı  Mustafa Topal 27. Aralık. 2023. Çarşamba günü hayatını kaybetti. Merhum Topal, aile fertlerinden vefat edenlerinde  bulunduğu Ballıca Köyü kabristanında hüzünle son yolculuğuna uğurlandı.

Mustafa Topal, uzun süre yakalandığı hastalıktan kurtulmak için bir çok kez ayağından operasyon geçirmiş ve her şeye rağmen azimle ve kararlılıkla ayakta kalarak normal hayatını sürdürüyordu. Ancak son kez yakalandığı rahatsızlıktan kurtarılamayarak hayata veda etti.

Merhum Topal için önce Duraklar Köyü’ndeki evinin önünde önce helallik alındı. Ardından merhumun na’şı ikindi namazına müteakip kılınan cenaze namazının ardından Düzce merkeze bağlı daha önce vefat eden aile fertlerinin de bulunduğu Ballıca Köyü Mezarlığı’na defnedildi.

CENAZEYE YOĞUN CEMAAT İŞTİRAK ETTİ

Merhum Mustafa Topal, uzun süredir kardeşi Ağır sıklette Avrupa Gençler Şampiyonu, 100 Kg. serbest stilde Dünya ikinci olan Türkiye Güreş Federasyonu Düzce İl Temsilcisi Ramazan  Topal’la birlikte kum, çakıl hafriyat işlerinin yanısıra alt yapı işleri de yapıyordu.

(Merhum Mustafa Topal, sağlığında yaz-kış başından fotörünü hiç eksik etmemiş hatta toplum arasında "Fotörlü Mustafa"  ve "KULİÇ"olarak da tanınıyordu.Foto Arşiv: Objektif Ajans)

Merhum Mustafa Topal’ın Ballıca Köyü’ndeki cenazesine Düzce Belediye Başkanı Dr. Faruk Özlü, önceki dönem Düzce Belediye Başkanı Mehmet Keleş,Yığılca Belediye Başkanı Rasim Çam, İl müdürleri, STK Temsilcileri, Düzce Gençlik ve Spor İl Müdürü İsa Yazıcı başta olmak üzere spor camiası, siyasi, sosyal, ticari kesim ile İstanbul, Rize ve Sakarya’dan çok sayıda akraba ve dostları da cenazeye iştirak ederek ailenin acısına ortak oldular.

Bizler de Objektif ailesi olarak merhuma Yüce Allah’tan rahmet; Topal ailesine, eş dost ve yakınlarına sabırlar niyaz ediyoruz.

    

 

      


Editör: E. TAYHAN

Yorum Yap

Yorum yazarak yorumunuzla ilgili doğrudan veya dolaylı tüm sorumluluğu tek başınıza üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan Düzce Objektif Gazetesi (www.duzceobjektif.com) hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.

Resmi İlanlar