İRFAN ŞİRİN HÜZÜNLE UĞURLANDI

İRFAN ŞİRİN’İN CENAZE NAMAZINI OĞLU DÜZCE BELEDİYESİ MEZARLIKLAR MÜDÜRÜ NUMAN ŞİRİN KILDIRDI.

İRFAN ŞİRİN HÜZÜNLE UĞURLANDI
1.01.2024 - 20:58
Güncelleme 2.01.2024 - 09:20
Kaynak: Objektif Ajans
352

Düzce futbolunun acı günü. Düzce ve Türk futboluna uzun yıllar hakem ve antrenör olarak hizmet eden berber  İrfan Şirin yakalandığı amansız hastalığa yenik düştü. Gerek hakemlik ve gerekse antrenörlük dönemlerinde beyefendi kişiliğinin yanında berber olarak binlerce kişiyi traş etmiş, kimseye kem gözle bakmayan efendi ve sabırlı kişiliği ile sevilip sayılan örnek insan İrfan Şirin’in cenaze namazını oğlu Düzce Belediyesi Mezarlıklar Müdürü, aynı zamanda Düzce İl Hakem Kurulu Başkanı olan Numan Şirin kıldırdı.

          İRFAN ŞİRİN KİMDİR 

Büyük bir hüzünle kalabalık cemaatın katılımıyla defn edilen İrfan Şirin; merhum Hacı İsmail Şirin'in oğlu, Sadettin, Yusuf Şirin ve Müzeyyen Ak'ın kardeşi, Numan, Rıdvan, Ali, Hasan Şirin ve Emine Akkan'ın babasıydı.

 İrfan Şirin’in cenazesi 2023 yılının son günü 31 Aralık 2023. Pazar günü öğle namazının ardından önce evinin önünde helallik alındı.  Ardından Düzce’nin Aziziye Mahalle mezarlığına getirilen merhumun na’şı, kılınan cenaze namazının ardından dualarla son yolculuğuna uğurlandı. Cenazeye Düzce Belediye Başkanı Dr. Faruk Özlü başta olmak üzere tüm belediye birim müdürleri ve çalışanları ile spor ve siyaset dünyası başta olmak üzere STK temsilcileri, esnaflar ve her kesimden çok sayıda kalabalık cemaat eşlik ederek merhum İrfan Şirin’e karşı son görevlerini yerine getirdiler.  

Objektif Ailesi olarak bizler de merhuma Yüce Allah’tan rahmet; Şirin ailesine, spor camiasına ve sevenlerine sabırlar niyaz ediyoruz.

(Merhum İrfan Şirin sporcu kişiliği ve sanat olarak da iyi bir berber olarak tanınıyordu.Foto-Arşiv: Objektif Gazetesi, Objektif Ajans)

 

"İRFAN ŞİRİN" SPORCU KİŞİLİĞİNİN YANINDA  BERBER OLARAK DA TOPLUMA KATKI SUNDU

Türk futboluna uzun yıllar hakem olarak hizmet eden 1956 doğumlu  İrfan Şirin antrenör olarak İçmelerspor, Öz Süt Avlayanspor, Dikmelispor, Düzce İdmanyurduspor ve Kirazlıspor gibi çeşitli takımları çalıştırdı. İrfan Şirin hastalığa yakalanmadan önce aynı zamanda kendi işyerinde evlatlarıyla birlikte berberlik yapıyordu.

(İrfan Şirin, amansız hastalığa yakalanmadan önce sporun yanında berberlikle de iştiğal ediyordu. Traş ettiği yüzlerce gönüldaşı cenazeye iştirak ederek usta'ya karşı son görevlerini ifa etmekten kaçınmadılar. Cenazede yoğun cemaatın hazır bulunması, bunun da bir göstergesi olarak yorumlandı.Tekrar merhuma rahmet, evlatlarına, yakınlarına ve sevenlerine sabırlar diliyoruz. Foto-Arşiv: Objektif Ajans)


Editör: E. TAYHAN

Yorum Yap

Yorum yazarak yorumunuzla ilgili doğrudan veya dolaylı tüm sorumluluğu tek başınıza üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan Düzce Objektif Gazetesi (www.duzceobjektif.com) hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.

Resmi İlanlar