MATBAACI TURAN ŞAHİN’İN “ACI” GÜNÜ

Turan Matbaası kurucusu Turan Şahin’in eşi, Atilla Şahin’in annesi Seher Şahin vefat etti.

MATBAACI TURAN ŞAHİN’İN “ACI” GÜNÜ
4.01.2024 - 12:26
Güncelleme 4.01.2024 - 12:30
Kaynak: Objektif Ajans
340

Turan Matbaası kurucusu Turan Şahin’in eşi, Atilla Şahin’in annesi Seher Şahin vefat etti. 

 

Düzce’nin Konuralp Orhangazi Mahallesi’nden Atilla, Cem, İskender ve Cemile Şahin’nin anneleri Turan Matbaası kurucusu Turan Şahin’in eşi Seher Şahin hayatını kaybetti. Merhumenin cenazesi 2.Ocak. 2024. Salı günü saat 14.00.’de Konuralp Orhangazi Mahallesi 534. Sokak’taki evinden alınarak ikindi namazına müteakip Şehitlik Camii’nde kılınan cenaze namazının ardından Merkez Şehir Mezarlığı’na defnedildi.

Şehitlik Camiinde ikindi namazı sonrası kılınan cenaze namazına yorgun ve bitkin görünen Turan Şahin’in yanı sıra evlatları Atilla Şahin başta olmak üzere kardeşleri de cenazede hazır bulunarak taziyeleri kabul ettiler.

Cenazeye esnaf ve sanatkarların yanı sıra STK temsilcileri ticaret, sosyal ve siyasi çevreden çok sayıda vatandaş katılarak Şahin ailesinin acılarına ortak oldular.

Bizler de Objektif ailesi olarak merhumeye Cenab-ı Allah’tan rahmet;eşine, evlatlarına ve yakınlarına sabırlar niyaz ediyoruz.      

 


Editör: E. TAYHAN

Yorum Yap

Yorum yazarak yorumunuzla ilgili doğrudan veya dolaylı tüm sorumluluğu tek başınıza üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan Düzce Objektif Gazetesi (www.duzceobjektif.com) hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.

Resmi İlanlar