METİN İMAMOĞLU SON YOLCULUĞUNA UĞURLANDI

Düzce’nin Gölyaka ilçesi’ne bağlı Yunusefendi Köyü eski Muhtarı Merhum İsmail İmamoğlu’nun oğlu, Yasin İmamoğlu’nun babası Metin İmamoğlu vefat etti. Metin İmamoğlu Ak Parti'de bir müddet siyaset yapmış üç dönem Milletvekili aday adayı olmuştu.Metin İmamoğlu'nun ani vefatı sevenlerini üzdü.

METİN İMAMOĞLU SON YOLCULUĞUNA UĞURLANDI
6.01.2024 - 21:20
Güncelleme 6.01.2024 - 21:25
Kaynak: Objektif Ajans
284

Düzce’nin Gölyaka ilçesi’ne bağlı Yunusefendi Köyü eski Muhtarı Merhum İsmail İmamoğlu’nun oğlu, Merhum Hakkı, Fikret ve Ali İmamoğlu’nun kardeşi, Canan, Hasan ve Mehmet İmamoğlu’nun amcaları, Yasin İmamoğlu’nun babası Metin Imamoğlu  geçirdiği kalp krizi sonucu hayatın kaybetti.

Gölyaka ve Düzce’de sevilip sayılan Metin İmamoğlu’nun Ak Parti’de TBMM’nin 25, 26 ve 28. Dönem Milletvekili Aday Adayı olduğu da biliniyordu. İmamoğlu, siyaseti  seven ve siyasetin içinde yer alan bir şahsiyetti.

Metin İmamoğlu’nun ani vefatı ailesi yakınları ve sevenleri arasında büyük üzüntüye neden oldu.

5. Ocak. 2023. Cuma günü saat 10.30’da ailesinin ikamet ettiği Düzce merkeze bağlı Küçükahmetler Köyü’ndeki evinin önünden “helallik” alınan merhum Metin İmamoğlu’nun naaşı saat 11.00’da merhum babasının da bulunduğu Gölyaka’nın Yunusefendi Köyü merkez mezarlığına defnedildi.

Merhuma bizler de Objektif ailesi olarak Yüce Allah’tan rahmet, eş dost ve yakınlarına, sevenlerine sabırlar diliyoruz.


Editör: E. TAYHAN

Yorum Yap

Yorum yazarak yorumunuzla ilgili doğrudan veya dolaylı tüm sorumluluğu tek başınıza üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan Düzce Objektif Gazetesi (www.duzceobjektif.com) hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.

Resmi İlanlar