NECMETTİN YILDIZ’IN EŞİ VEFAT ETTİ

MERHUME FATMA YILDIZ CUMARTESİ GÜNÜ DÜZCE’NİN DURAKLAR KÖYÜ’NDE HÜZÜNLE SON YOLCULUĞUNA UĞURLANDI.

NECMETTİN YILDIZ’IN EŞİ VEFAT ETTİ
11.02.2024 - 21:43
Güncelleme 12.02.2024 - 06:47
Kaynak: Objektif Ajans
407

Düzce’nin Duraklar (Tahirağa) Köyü’nden Cemalettin Yıldız’ın yengesi; merhum Necmettin Yıldız’ın eşi, Sakarya Çark  OSGB’de Şirket Müdürü İlker Yıldız ile Türker Yıldız’ın anneleri Fatma Yıldız (69), uzun zamandır mücadele ettiği amansız hastalığa yenik düştü. Bir hafta yoğun bakımda kaldığı hastanede 10. Şubat. 2024 Cumartesi günü hayata veda etti.

Merhumenin cenazesi önce ikamet ettikleri Sakarya Serdivan AVM yanındaki evlerinde saat 11 de helallik alınarak; Düzce merkeze bağlı daha önce ikamet ettikleri baba evinin bulunduğu Duraklar (Tahirağa) Köyü’ndeki evlerine getirilerek önce evinde helallik alındı; ardından Duraklar Köyü Camiinde ikindi namazına müteakip aynı köy mezarlığında kılınan cenaze namazının ardından rahmetli eşi Necmettin Yıldız’ın da kabrinin bulunduğu aile kabristanına defnedildi. Çevrede mütevazi ve hatırnaz kişiliği ile saygı duyulan merhumenin vefatı çevrede büyük üzüntüyle karşılandı.

NECMETİTN YILDIZ 2020 YILINDA VEFAT ETMİŞTİ

Merhume Fatma Yıldız’ın eşi Düzce’nin ilçe olduğu dönemde MHP Düzce İlçe başkanlığı da yapmış saygın kişiliği ile her kesimin takdir ettiği bir kişiliğe sahip olan Necmettin Yıldız 26.01. 2020’de hayatını kaybetmişti. Necmettin Yıldız’ın ardından eşi Fatma Yıldız’ın yakalandığı amansız hastalıktan kurtarılamayarak vefat etmesi çevrede büyük üzüntüyle karşılandı.

Objektif ailesi olarak cumartesi günü defnedilen Fatma Yıldız ve daha önce hayatını kaybeden eşi Necmettin Yıldız’a Yüce Allah’tan rahmet; kıymetli evlatları İlker ve Türker Yıldız kardeşler başta olmak üzere; akraba dost ve  sevenlerine sabırlar niyaz ediyoruz.      

 


Editör: E. TAYHAN

Yorum Yap

Yorum yazarak yorumunuzla ilgili doğrudan veya dolaylı tüm sorumluluğu tek başınıza üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan Düzce Objektif Gazetesi (www.duzceobjektif.com) hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.

Resmi İlanlar