AKÇAKOCA'DA "DENİZGEZ" AİLESİNİN “BABA ACISI”

YENİ AKÇAKOCA HABER GAZETESİ İMTİYAZ SAHİBİ GAZETECİ HÜSEYİN DENİZGEZ’LE, ZİYA DENİZGEZ’İN BABASI HACI NEVZAT DENİZGEZ VEFAT ETTİ

AKÇAKOCA'DA "DENİZGEZ" AİLESİNİN “BABA ACISI”
12.02.2024 - 07:09
Güncelleme 12.02.2024 - 07:26
Kaynak: Objektif Ajans
194

Yeni Akçakoca Haber Gazetesi İmtiyaz Sahibi Genel Yayın Yönetmeni Gazeteci Hüseyin Denizgez ile İş İnsanı Ziya Denizgez’in babaları Hacı Nevzat Denizgez, uzun zamandır mücadele ettiği amansız hastalıktan kurtarılamadı. Merhum Hacı Denizgez, bugün ( 11.02. 2024. Pazar günü) son yolculuğuna uğurlandı.

Çevrede sevilip saylan bir kişiliğe sahip merhum Nevzat Denizgez’in vefatı büyük hüzne yol açtı. Cenaze Akçakoca Merkez Camide öğle namazı sonrası kılınan cenaze namazının ardından Arabacı Köyü‘nde aile kabristanına defnedildi.

Akçakoca Merkez Camideki cenazeye Denizgez ailesinin yakınları; Ak Parti Düzce Milletvekili Ercan Öztürk, tüm siyasi partilerin il ve ilçe başkanları, belediye başkan adayları, eski ve yeni belediye başkanları, STK temsilcileri, esnaf ve sanayiciler ile gazetecilerden oluşan her kesimden kalabalık bir cemaatın iştiraki ile yazdan kalma bir sıcak bir günde cenazeye katılarak ailenin acılarına ortak oldular.

Objektif ailesi olarak bizler de merhum Hacı Nevzat Denizgez'e  Yüce Allah’tan rahmet; evlatlarına, akraba eş dost ve sevenlerine sabırlar niyaz ediyoruz. 

     

 

      


Editör: E. TAYHAN

Yorum Yap

Yorum yazarak yorumunuzla ilgili doğrudan veya dolaylı tüm sorumluluğu tek başınıza üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan Düzce Objektif Gazetesi (www.duzceobjektif.com) hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.

Resmi İlanlar