“ALTAN” AİLESİNİN ACI GÜNÜ

“MUSTAFA ALTAN” HÜZÜNLE DEFNEDİLDİ. MERHUMUN CENAZESİNDE ARAPÇA VE TÜRKÇE’NİN YANI SIRA VASİYETİ GEREĞİ ÇERKESÇE DUA DA GETİRİLEREK SON YOLCULUĞUNA UĞURLANDI.

“ALTAN” AİLESİNİN ACI GÜNÜ
19.03.2024 - 11:55
Güncelleme 21.03.2024 - 13:06
Kaynak: Haber Merkezi
381

Ygnvd

Düzcespor’un eski kulüp başkanı Haşim Altan’ın ağabeyi, Hemşire Havva Altan’ın eşi Mustafa ALTAN, Akınlar Mahalle Mezarlığı’na defnedildi.

Düzce eşraflarından Akınlar Mahallesinden merhum Mehmet Ali Altan ve Kübra Altan’ın oğlu, Afitap Altan, Haşim Altan, Merhum Uğur Altan ve Birol Altan’ın abileri, Nart Altan ve Nefin Altan’ın amcaları, Havva Altan’ın eşi, Nesren Altan’ın babası Emekli bürokrat (Doğbı) Mustafa Altan vefat etti.

Merhumun cenazesi (16. Mart.2024) cumartesi günü öğle namazına müteakip kılınan cenaze namazının ardından Akınlar Mahalle mezarlığına defnedildi.

ARAPÇA, TÜRKÇE VE ÇERKESÇE DUA GETİRİLDİ

Merhumun önce Akınlar Mahallesi’ndeki Altan Konakları’nda bulunan evlerinin önünde helallik alındı. Arapça ve Türkçe dualarının ardından merhumun vasiyeti gereği Çerkesçe (Adığece) getirilen duanın ardından son yolculuğuna hüzünle uğurlandı.  

Merhumun cenazesine çok sayıda akraba eş ve dostlarının yanı sıra iş ve siyaset dünyasından, çevre il ve ilçelerden çok sayıda yakınları başta olmak üzere merhumun Ankara’daki bürokrasi dünyasından dost ve arkadaşları, Düzce, Bolu ve Sakarya’dan kalabalık cemaat eşlik ederek Altan ailesinin acılarına ortak oldular..  

(Objektif ailesi olarak merhuma Yüce Allah’tan rahmet; “Altan” ailesi başta olmak eş, dost ve yakınlarına sabırlar diliyoruz. 

 


Editör: E. TAYHAN

Yorum Yap

Yorum yazarak yorumunuzla ilgili doğrudan veya dolaylı tüm sorumluluğu tek başınıza üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan Düzce Objektif Gazetesi (www.duzceobjektif.com) hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.

Resmi İlanlar