MÜFTÜ EMEN, DİYANET İŞLERİ BAŞKANI PROF. DR. ERBAŞ İLE GÖRÜŞTÜ

Önceki dönem Düzce İl Müftüsü, Merkez Vaizi Selami Emen, Medine İrşat Ekibi olarak gittiği Suudi Arabistan’da Diyanet İşleri Başkanı Prof. Dr. Ali Erbaş’la görüştü.

MÜFTÜ EMEN, DİYANET İŞLERİ BAŞKANI PROF. DR. ERBAŞ İLE GÖRÜŞTÜ
4.07.2023 - 15:29
Güncelleme 4.07.2023 - 15:34
460

Düzce Eski Müftüsü Merkez Vaizi Selami Emen, hac için gittiği Suudi Arabistan’da Diyanet İşleri Başkanı Prof.Dr.Ali Erbaş’la biraraya gelerek hasbihal etti.

Düzce Merkez Vaizi Selami Emen, Medine İrşat Ekibi olarak gittiği Suudi Arabistan’da Diyanet İşleri Başkanı Prof. Dr. Ali Erbaş’la yaptığı görüşmeyi sosyal medyada okurlarıyla paylaştı.

Merkez Vaizi, önceki dönem Düzce İl Müftüsü Selami Emen sosyal medyadaki paylaşımında Diyanet İşleri Başkanı ile olan görüşmesini “Hocamız Diyanet İşleri Başkanımız Prof. Dr. Ali Erbaş, Medine İrşat Ekibi olarak ve diğer ekip görevlisi hocalarımızı ziyaret etti ve bir konuşma yaptı kendilerine çok teşekkür ediyoruz”sözleriyle dile getirdi.


Editör: E. TAYHAN

Yorum Yap

Yorum yazarak yorumunuzla ilgili doğrudan veya dolaylı tüm sorumluluğu tek başınıza üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan Düzce Objektif Gazetesi (www.duzceobjektif.com) hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.

Resmi İlanlar