DÜZCE SEVDALILARI YARDIMLAŞMA DERNEĞİ, BOŞ DURMUYOR

DÜZCE SEVDALILARI, KURBAN BAYRAMINI EN İYİ ŞEKİLDE DEĞERLENDİRMENİN MUTLULUĞUNU YAŞIYOR

DÜZCE SEVDALILARI YARDIMLAŞMA DERNEĞİ, BOŞ DURMUYOR
11.07.2023 - 16:18
Kaynak: Objektif Ajans
334

Düzce Sevdalıları Yardımlaşma Derneği her zaman olduğu gibi Kurban Bayramı’nda da çocuk ve yardıma muhtaç kesimlere birebir ulaşarak yardım ve dayanışma ağını güçlü tutmaya çaba sarf ediyor. Derneğin bu çaba ve azimli çalışması büyük takdir topluyor.

Düzce sevdalıları Yardımlaşma Derneği Başkanı Reşit Kurt “Küçük yardımlar büyük umutlar yeşertir...diyerek çıktığımız bu yolda bir bayramı da en iyi şekilde değerlendirmenin huzurunu yaşıyoruz. Desteklerinizle kurban bayramında yetim ve özel çocuklarımıza bayramlıklarını, ihtiyaç sahibi ailelerimize de kurban etlerini kapı kapı dolaşarak etleri adreslerine teslim ettik, katkı sağlayanlara teşekkür  ediyoruz. Bu çalışma azim ve kararlılığımız sürecek “ dedi.

“Kurban bayramında Ailelerimize yetim ve özel çocuklarımıza bir avuç umut olup sevinçlerine ve mutluluklarına ortak olmak, onları kocaman gülümsetebilmek aslında o kadar kolay ki” diyen Düzce Sevdalıları Yardımlaşma Derneği Başkanı Kurt :”O sımsıkı sarılmaları kocaman mutlulukları duaları paha biçilemez.  Sizlerde kurban etlerinizi ailelerimizle paylaşarak, dillerinde yüreklerinde dua oldunuz... Bizlerde vesile olmaktan mutluluk duyuyoruz... Destek vermek isteyen hayırseverlerimiz bizlere her zaman  ulaşabilirsiniz.

 Allah yapmış olduğunuz yardımları  kabul eylesin... Ekip arkadaşlarıma da buradan teşekkürlerimi de iletmek isterim hep beraber el ele verince daha da güzellikler mutluluklar daha da artıyor. Bu mutluluklar bize olan güvenin tescili anlamı taşır ki bu imkanı bize verenlere şükran borçluyuz” dedi.


Editör: E. TAYHAN

Yorum Yap

Yorum yazarak yorumunuzla ilgili doğrudan veya dolaylı tüm sorumluluğu tek başınıza üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan Düzce Objektif Gazetesi (www.duzceobjektif.com) hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.

Resmi İlanlar