SEDA ŞAKİR-UĞUR AKYOL ÇİFTİNE MUHTEŞEM DÜĞÜN

İŞ İNSANI ETHEM ŞAKİR'İN KIZI SEDA ŞAKİR'LE UĞUR AKYOL'UN "ETHEM'İN ÇİFTLİĞİ"NDEKİ DÜĞÜN MERASİMİNE YOĞUN İLGİ VARDI. GENÇ ÇİFTLER, MUHTEŞEM BİR DÜĞÜNLE DÜNYA EVİNE GİRDİ.

 SEDA ŞAKİR-UĞUR AKYOL ÇİFTİNE MUHTEŞEM DÜĞÜN
13.07.2023 - 12:10
Güncelleme 13.07.2023 - 15:21
558
2

Düzce’nin tanınmış simalarından “Ethem’in çiftliği” - “Ethem’in Yeri” ve “Ethem Hamburger”in sahibi Düzce Spor  Sokağının uzun yıllardır esnaflarından olan İş İnsanı Ethem Şakir, kızı Seda’nın Uğur Akyol’la evlendiği düğünde  davetlilerle de ilgilenirken, kızının düğününde misafirlere eşlik ederek eğlenmeyi de ihmal etmedi.

Düzce’nin tanınmış İş İnsanlarından Ethem Hamburger’in Sahibi Ethem Şakir’in kızı Seda ile Uğur Akyol, Düzce merkeze bağlı Konaklı Köyü mevkiinde bulunan “Ethem’in Çiftliği”nde  düzenlenen muhteşem bir düğünle dünya evine girdiler.

Düğüne Gölyaka Belediye Başkanı Yakup Demircan, Yığılca Belediye Başkanı Rasim Çam, Beyköy Belediye Başkanı Osman Kılıç, TSO eski Başkanı İş insanı Tuncay Şahin başta olmak üzere çok sayıda sanayici, esnaf, iş insanı ve  STK temsilcisi katılarak Seda-Uğur Çiftinin mutluluklarına eşlik ettiler.

AYŞE KEŞİR TELGRAF GÖNDERDİ 

Adalet Ve Kalkınma Partisi Genel merkez Kadın Kolları Başkanı Düzce Milletvekili Ayşe Keşir de düğün için gönderdiği telgrafta genç çifti tebrik ederek "mutluluklar" diledi. 

DAVETLİLER GÖNÜLLERİNCE EĞLENDİ  

İş İnsanı Ethem –Arzu Şakir çiftinin kızları Seda’nın Uğur Akyol’la hayatını birleştirdiği düğününde davetliler  “Ethem’in Çiftliği”nin maharetli elleri tarafından hazırlanan ikramlar eşliğinde geceyi gönüllerince eğlenerek geçirdiler. Genç çiftlere mutluluklar dileyerek geceyi tamamlayan davetliler; gecenin ilerleyen saatlerine kadar  gönüllerince eğlenerek değerlendirdiler.

Bizler de Objektif Ailesi olarak genç çift Seda-Uğur çiftini gönülden tebrik ediyor; ömür boyu mutluluklar diliyoruz.       

 


Editör: E. TAYHAN

Yorum Yap

Yorum yazarak yorumunuzla ilgili doğrudan veya dolaylı tüm sorumluluğu tek başınıza üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan Düzce Objektif Gazetesi (www.duzceobjektif.com) hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.

Yorumlar (2)

 • semra
  semra
  14.07.2023 11:11

  Mutluluklar diliyoruz.

 • sema
  sema
  14.07.2023 00:07

  Mutluluklar diliyoruz. Genç çifti kutluyoruz.

Resmi İlanlar